У Львові хочуть переглянути умови пільгового проїзду в маршрутках

5099 0
Міськрада не планує підвищувати вартість проїзду в маршрутках і автобусах, але хоче змінити систему пільгового проїзду.
фото: tsn.ua

фото: tsn.ua

За словами заступника міського голови Львова Сергія Бабака, за розрахунками перевізників вартість проїзду має складати 6,20 - 6,80 грн.
 
«Ми перевіряємо ці розрахунки, звичайно, такої ціни не буде, бо такого варіанту ми навіть не розглядаємо. Інший шлях вирішення проблеми, який ми розглядаємо – це зменшення пільговиків»–  цитує Сергія Бабака прес-служба ЛМР.
 
У Львові діє пільговий проїзд для 23 категорій осіб. Сергій Бабак вважає, що система пільгового проїзду неефективна, а компенсувати витрати пільговим категоріям громадян мають з державного бюджету. 
 
«Немає пільгового проїзду практично у всіх країнах світу: якщо людина має заслуги перед країною, то держава відшкодовує їй кошти, а людина сама вирішує, як ними розпорядитись. Тому мій підхід – це прийняття правила, що пільговики оплачують половину вартості проїзду, як це зробила облрада, або обмеження часу проїзду пільговиків, щоб в час пік вони не їздили – це питання ми вже обговорювали в міській раді і це було використано, але громадська організація протестувала проти цього введення» сказав Сергій Бабак.
 
Нагадаємо, раніше у міському управлінні транспорту розглядали можливість підняття тарифів на проїзд.
 
З 1 вересня у Львові діють нові тарифи на проїзд в електротренспорті. Ціна повного квитка збільшилася на 1 грн і становить 3 грн, пільговий квиток удвічі дешевший  1.5 грн. 

Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар