У Львові хочуть продовжити два тролейбусні маршрути

5092 1
Крім того, ЛКП «Львівелектротранс» планує відновити тролейбусний маршрут №10.
фото: alltransua.com

фото: alltransua.com

ЛКП «Львівелектротранс» у 2019-2020 роках планує продовжити маршрут тролейбуса №9 до центру, а також тролейбусну лінію на Сихові до вулиці Вернадського. Про це написав на своїй сторінці у Facebook керівник підприємства Олег Береза.

Зараз тролейбус №9 курсує з аеропорту до головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка. Продовження маршруту відбуватиметься у два етапи. На першому тролейбусну лінію прокладуть на вулицях Січових Стрільців, Гнатюка та Листопадового Чину, на другому – по проспекту Свободи до площі Міцкевича.

Читайте також: Повези мене туди, де асфальту нема. Чому Львів купує старенькі трамваї

Лінію на проспекті Червоної Калини продовжать до вулиці Вернадського, де розташований диспетчерський пункт, яким користуються водії трамваїв №8. Далі лінію та нову зупинку облаштують біля ТЦ «Зубра».

Як повідомляє Олег Береза, у планах «Львівелектротрансу» також відновлення тролейбусного маршруту №10, придбання 50 низькопідлогових тролебусів та 10 п’ятисекційних трамваїв «Електрон», ремонт контактної мережі, уніфікація наліпок у транспорті, а також будівництво коротких ділянок контактної мережі.

Нагадаємо, що у Львові планують збудувати дві нові тролейбусні лінії на вул. Вашингтона — Пасічна та на вул. Виговського.

Візуалізація зі сторінки Олега Берези у Facebook


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
17 Листопада, 2018 14:20
Олег Для чого пускати ролей уси і центр? П - логіка.