На перетині вул. Стрийська-Хуторівка-Наукова буде регульоване кільце. Візуалізація

36057 7
Проблема з великими заторами на перехресті Стрийська-Хуторівка-Наукова знайома усім львівським водіям: у годину пік тут доводиться стояти в довгій автомобільній черзі. Вирішити її пропонують за рахунок створення регульованого кільця. Деталі дізнавалося Tvoemisto.tv.
Фото: varianty.lviv

Фото: varianty.lviv

"В Інституті просторового розвитку розробили 3 варіанти регулювання руху на цій ділянці: регульоване кільце, нерегульоване кільце та без кільця, але зі зміною схеми руху. Найкращу пропускну здатність, за даними комп’ютерного моделювання, та найменшу кількість заторів зможе забезпечити створення саме регульованого кільця, яке від інших відрізняє наявність світлофорів", - пояснив у коментарі для Tvoemisto.tv Олег Шмід, директор відомства.

За його словами, зараз там знаходиться хрестове перехрестя вулиць Стрийська-Хуторівка-Наукова, тому щоб втілити схему в життя треба створити коло посередині, намалювати розмітку, встановити світлофори.

Як зараз виглядає перехрестя Стрийська-Наукова-Хуторівка

Як виглядатиме ділянка після утворення кільця

Ідею вже схвалила Комісія з безпеки руху, однак її рішення має рекомендаційний характер. Зараз організатори починають розробляти проект, на створення якого у Бюджеті розвитку на 2017-й рік передбачили 150 тисяч гривень. Як пояснив Олег Шмід, потім його має затвердити Патрульна поліція: підписати й поставити печатку на документації. Після цього створення регульованого кільця Стрийська-Хуторівка-Наукова можна втілювати, однак початку робіт у 2017-му чекати не варто.

Спілкувалася Людмила Рубцова

...

Читайте також:
24 Жовтня, 2017 06:36
апостров Де можна взнати данні автопотоку по тому перехресті? Хотілось би свій ескіз попробувати зробити. Мені здається щоб кільце нормально функціонувало, потрібно загнати частину потоку зі стрийської в тунель(стрийська-стрийська)
24 Січня, 2017 20:58
вест Це буде надто складно для наших водіїв... Вони не можуть правильно запаркуватись постійно питаючи пішоходів: "А де мені стати?", а ви тут з вищою математикою... Може просто зробити кільце як Кульпарківська-Володимира Великого.
24 Січня, 2017 17:31
Дмитро А чи не краще зробити естакаду аукова - уторівка, а під нею кільце, як трамвайний міст і кільце на вул. В.Великого, з різницею у тому, що по естакаді будуть їхати автомашини та тролейбуси.
24 Січня, 2017 12:45
Володимир Дворівнева розв'язка буде мати ціну як 100 таких кілець. Нема і небуде на це грошей.
І вона погіршить там рух для пішоходів, погіршить комунікацію з громадським транспортом і для жителів навколишніх будинків ! Не машинами єдиними.
В Польщі купа регульованих кілець, це дуже зручно і це краще чим просте кільце чи перехрестя.
24 Січня, 2017 12:28
Олег Повний ідіотизм! Кільце - це найдешевший і найгірший варіант! Він абсолютно ніякої проблеми не вирішить!
Тільки дворівнева розвязка!
24 Січня, 2017 12:20
Олександр Впізнаю почерк депутатів партії Сміттєпоміч, перепрошую Самопоміч. А саме, вкласти копійку, а показати роботи на гривню. Замість анонсованої, ще до Євро 20-12, побудови дворівневої розв'язки, нам пропонують кільцеву розв'язку. Ще й регульовану. Перепрошую, але це ДТП заложені нам уже в проекті - тут їду, а тут пропускаю, якщо звичайно зорентуюся, це по-перше. По-друге - шість полос руху вул. Стрийської хочуть втиснути у дві полоси кільця - це затори ще на під'їзді до кільця, десь так на пів кілометра.
Даром витрачені гроші. Або залиште як є, або ж кінець кінцем збудуйте естакаду...
24 Січня, 2017 12:18
Денис Жах...
1. Посадити того, хто потратив гроші на "рукави" з наукової на Стрийську
2. Посадити того, хто це проектує і замовляє
3. Зробити дворівневу розв'язку з колом (яке потребує малу площу, як, наприклад, отут - [***]s://goo.gl/maps/AywAqcQRwDN2 )
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!