У Львові курсуватимуть три «читай-трамваї»

2206 0
У брендованих трамваях розмістять QR-коди, перейшовши за якими можна безкоштовно отримати уривки нових текстів від українських видавництв, переможців та лауреатів премії Міста літератури ЮНЕСКО.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

Із 18 квітня до осені Львовом курсуватимуть три «читай-трамваї», у яких можна буде завантажити та почитати оповідання. Про це під час брифінгу розповіла заступниця директора департаменту розвитку ЛМР Ірина Вікирчак.

Читайте також: Фото дня. На перший львівський трамвай нанесли нову ліврею

Три різних трамваї забрендували під стилістику Дитячого книжкового форуму та Форуму видавців, аби підкреслити статус Львова як Міста літератури ЮНЕСКО.

«У 2015 році Львів отримав звання Міста літератури ЮНЕСКО. Цього року ми будемо звітувати за цей титул. Один із проектів, які ми вирішили підтримали цього року, — "Читай-трамваї". Це унікальний проект для інших міст літератури. Трамвай, як символ міста, брендують у символіку міста літератури, але, крім цього, має в собі книги, ви можете взяти їх і почитати. Також на цих трамваях з’явиться логотип нашого нового проекту UnderLitMOVE — перший з’їзд Міст літератури ЮНЕСКО, який відбудеться восени під час Форуму видавців», — розповіла керівниця офісу «Львів — Місто літератури ЮНЕСКО» Богдана Брилинська.

Читайте також: У Львові оголосили дату Форуму видавців 2019

У брендованих трамваях розмістять QR-коди, перейшовши за якими можна безкоштовно отримати уривки літературних текстів із нових видань українських видавців, а також переможців і лауреатів премії Міста літератури ЮНЕСКО.

Додамо, що торік у Львові також курсували «читай-трамваї», приурочені до 25-го Форуму видавців.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!