У Львові молилися тисячі паломників Тезе. 7 атмосферних фото

6524 0
У Львові триває Регіональна зустрічі паломників ТЕЗЕ, яка зібрала понад дві тисячі вірян.
фото: Олена Кулигіна

фото: Олена Кулигіна

На львівському велотреку СКА відбулась молитва паломників ТЕЗЕ, яка об'єднала тисячі людей. Загалом Регіональна зустрічі паломників ТЕЗЕ у Львові триватиме до 1 травня та збере понад дві тисячі вірян. У межах програми заплановані воркшопи, семінари, зустрічі, обговорення, ігри та конкурси, «майстерні» з культури, мистецтва, історії, екскурсії храмами, музеями, театрами та іншими визначними місцями Львова. 

Учасники житимуть разом із сім'ями львів'ян, у релігійних спільнотах та школах. Для паломників у Львові підготували спеціальні проїзні квитки для громадського транспорту. Львів'ян закликають допомагати іноземцям дістатися до пунктів призначення, зокрема в комунікації з водіями громадського транспорту.

Із детальнішою програмою зустрічі ТЕЗЕ у Львові можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, міська рада домовилася із перевізниками про компенсацію проїзду паломників, однак водії маршруток традиційно про це «не знали» і виганяли вірян із транспорту. Учасниця регіональної зустрічі Тезе у Львові Олена Кулигіна розповідає про те, чому ця зустріч є важливою для Львова і як брак комунікації між владою та перевізниками може зіпсувати імідж міста, «відкритого для світу».

фото Олени Кулигіної


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар