У Львові назвали точну дату запуску трамваю на Сихів

13836 0
У коментарях Tvoemisto.tv львівські чиновники назвали дату, коли місто запустить трамвай на Сихів.

Запланована дата відкриття трамвайної колії на Сихів – 17 листопада. Про це повідомив директор «Львівавтодору» Олег Береза. За його словами, питання дати вже узгоджене з представниками ЄБРР, які виділили найбільшу частину грошей на будівництво трамвайної колії на Сихів.

Читайте також: «Трамвай на Сихів»: чого не врахували проектанти

«У цей час відбувається знесення ринку, яке завершиться до кінця тижня. Головна частина роботи – це будівництво підземного колектору. Уже завершено його спорудження в ділянці від вулиці Угорської до вулиці Листопадної, і зараз там активно будують дорогу та викладають колії», – розповів Tvoemisto.tv Олег Береза.

«Ми переносимо ринок «Санта-Барбара» на вул. Антонича. Зараз демонтовують МАФи. Роботи проводяться інтенсивно», – додала Ірина Маруняк, голова Сихівської районної адміністрації.

Також, як повідомив Tvoemisto.tv Антон Лягушкін, прес-секретар ЛКП «Львівелектротранс», до кінця 2016 року погоджено запустити сім трамваїв фірми «Електрон». Вже закупили 4 одиниці. Два трамваї пройшли перевірку та готові до експлуатування, ще два перевіряють. Окрім того, для Сихівського трамвайного маршруту передбачається реставрація старих трамваїв.

Читайте також: Іноземці Твого міста: француз, без якого не поїде трамвай на Сихів

Додамо, проект реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 млн євро, гранту німецького уряду у 5 млн євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн євро та за кошти з міського бюджету – 8,850 млн євро. 

Нагадаємо, раніше влада міста повідомляла, що трамвай на Сихів поїде до кінця 2015 року. Однак, через проблеми з будівництвом колектора на вулиці Стуса, термін завершення проекту відтермінували. Пізніше інформували, що будівництво колії завершать до 1 січня 2017 року.

Підготувала Олена Ільків

 


Читайте також: