У Львові оголосили тендер на виготовлення проекту реконструкції вулиці Бандери

811 0
Реконструкцію вулиці мають виконувати в одну чергу.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

ЛКП «Львівавтодор» оголосило тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції вулиці Бандери. Відповідний тендер опублікували на сайт електронних закупівель Prozorro.

Читайте також: Якою може стати вулиця Бандери після реконструкції. Деталі

Початкова вартість виготовлення ПКД становить 3,2 млн гривень, які заклали у Бюджеті розвитку. Завершити роботи мають до кінця серпня цього року. Розробити проект мають відповідно до технічних вимог, серед яких:

  • ширина проїжджої частини з однією смугою в кожному напрямку має становити 3,25 м;
  • велосмуги у кожному напрямку мають бути шириною 1,85 м;
  • рух бічних проїздів та вулиць впорядкувати звузивши проїжджу частину перед перехрестям та влаштувати підвищені пішохідні переходи у зонах епізодичного руху транспорту;
  • реконстсртуювати мережі водопостачання, каналізації та газопроводів;
  • вуличне освітлення замінити світлодіодними світильниками типу СКУ, СКВ;
  • на перетинах трамвайних колій із смугами автотранспорту, пішоходів і велосипедистів облаштувати світлову сигналізацію наближення трамваїв;

Читайте також: Кінець «Вулиці для всіх». Як бруківка на Бандери перемогла урбаністів

Крім цього, у межах оновлення вулиці, реконструкції зазнають світлофорні об’єкти на перехрестях Бандери – Політехнічна, Бандери – Русових – Антоновича – Митрополита Андрея, Бандери – Героїв УПА – Митрополита Ангеловича, Бандери – Федьковича – Шептицьких, а дорожню розмітку нанесуть холодним двокомпонентним пластиком білого, червоного та жовтого кольорів.

Для замощення передбачено максимальне використання наявної базальтової бруківки, зокрема у кишенях для паркування та проїжджій частині. На пішохідних переходах та зупинках будуть використовувати контрастну бруківку. Зовнішній бік вулиці від трамвайних колій мають замостити римським каменем чорного кольору, хідники – бетонною плиткою сірого кольору розміром 300х300х60 мм та тактильною плиткою з пониженням, велосмуги – асфальтобетоном. Реконструкцію вулиці мають виконувати в одну чергу.

Читайте також: Вулиця Бандери: серед недоліків бруківки – шум, вібрація, обмежений рівень безпеки

Нагадаємо ескізний проект, який затвердили торік 21 грудня, фінансували за кошти Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ). Його вартість становить приблизно 80 тисяч євро. 

За ним вулиця міститиме дві смуги для руху і автотранспорту, і трамваїв, однак у разі поломки авто для нього залишать місце, аби можна було об’їхати. 

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар