У Львові помер професор Франкового університету Любомир Сеник
Професору, Любомиру Сенику було 90 років.
Фото: Вікіпедія
Фото: Вікіпедія

17 квітня 2021, 20:10

Сьогодні, 17 квітня помер професор Львівського національного університету імені Франка – Любомир Сеник. Про це повідомила Львівська організація Національної Спілки письменників.

Любомир Сеник народився у 1930 році на Тернопільщині. Він є автором десятків літературних творів. Відомий український прозаїк, поет, літературознавець, професор кафедри української літератури імені М. Возняка Львівського національного університету імені Франка, громадський діяч.

Чин похорону відбудеться в понеділок 19 квітня 2021 року о 14.00, в каплиці на Пекарській, другий зал.

На Личаківському кладовищі похована його дружина – біологиня та членкиня націоналістичного підпілля, Юнацтва ОУН Володимира Сеник. Вона померла у 2010 році. Ймовірно, на Личаківському кладовищі поховають і Любомира Сеника.



Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"