У Львові проведуть змагання стартапів. Як долучитися

1362 0
Прийом заявок триває до 20 вересня, а переможця оберуть під час конференції IT Арена, що проходитиме з 29 вересня до 1 жовтня у Львові.
www.thehindu.com

www.thehindu.com

Деталі участі описані на сайті змагання. До участі можуть долучитися проекти, засновані не давніше, ніж 2 роки тому. Вони мусять мати щонайменше демоверсію свого продукту. Але у разі, якщо у проект вже залучені інвестиції, вони не мусять перевищувати 100 тис доларів.

До 27 вересня будуть відібрані 100 кращих претендентів. 29 вересня вже розпочнеться нон-стоп пітчинг стартапів, наприкінці дня будуть відібрані 11 фіналістів.

Протягом другого дня конференції, 30 вересня, кращі стартапи презентуватимуть свої ідеї на головній сцені конференції, після чого журі обере переможців. До складу журі цього року увійдуть представники TechCrunch, 500 Startups, Indiegogo тощо.

Переможці минулого року отримали в нагороду рік менторської програми, можливість представити свої проекти на міжнародних стартап-платформах. Ознайомитися із проектами-переможцями минулого року можна у матеріалі Tvoemisto.tv


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар