У Львові розвиватимуть центри надання дистанційних послуг

1773 0
Роботу в цьому секторі можуть отримати кілька десятків тисяч осіб.
Фото: coworkinginsights.com

Фото: coworkinginsights.com

Упродовж наступних двох років низка відомих міжнародних компаній можуть відкрити у Львові свої підрозділи, що надаватимуть послуги дистанційно, повідомив на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис.

Він подає перелік із майже 40 компаній світового рівня, з якими зараз ведуть переговори на цю тему. У переліку, зокрема, такі компанії як Deutsche Telekom Services, Telia, John Deere, Siemens, Nasdaq, Nokia, AXA Assistance Shared Service Centre, Philips Lighting HR Services Europe, ROCKWOOL Global Business Service Center, Thyssenkrupp Group Services, IBM International Business Machines та інші.

Читайте також: Чому перекриття трас шкодить самим «човникам»

«Частина з перелічених далі компаній в найближчий рік-два стануть роботодавцями у місті Львові в галузі шерсервіс центрів та аутсорсинг послуг», – написав Роман Матис.

За його словами, цей ринок має більший обсяг, ніж ІТ-сектор – там у три-чотири рази більше робочих місць. За попередніми розрахунками може йтися про ринок праці для 50-60 тисяч осіб.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!