У Львові скасували автобусний маршрут №4а через збитковість

8762 0
Вивільнені з маршруту 4а автобуси поїдуть за маршрутами №40, №46, №47а.
Фото: Павло Сирватка

Фото: Павло Сирватка

У Львові скасували автобусний маршрут №4а. Про це Tvoemisto.tv повідомила речниця комунального «АТП №1» Ірина Рєвунова.

Читайте також: Як це працювати контролером у трамваях Львова. Репортаж

Зазначається, що маршрут №4а, який з грудня курсував із Сихова до площі Різні, завдає значних збитків АТП. Його маршрут кілька разів змінювали, зокрема в грудні маршрут запустили через ТЦ «Іскра», та випускали великі автобуси, втім для перевізника він залишався не рентабельним.

За грудень 2019 року збитки від роботи маршруту №4а становили понад 570 тис. грн, а в середньому за рейс на маршруті налічували 35-38 пасажирів.

У січні за рейс на маршруті №4а їздять менше 30 пасажирів, при цьому за проїзд не платять понад 60% пасажирів. Водночас маршрут автобуса повністю дублює трамвайний маршрут №8.

Натомість, кажуть у АТП,  інші автобусні маршрути, зокрема №46 та №47а, які курсують через Сихів, перевантажені і потребують збільшення кількості транспорту на маршруті. Тож вивільнені з маршруту 4а автобуси поїдуть за маршрутами
№40, №46, №47а.

Читайте також: Перезавантаження громадського транспорту. Що (не)змінить е-квиток у Львові

Додамо, що 18 лютого торік на маршрут автобуса №4а виїхали автобуси великого класу. До серпня 2018 року за цим маршрутом їздили автобуси Ataman, після чого він перестав курсувати взагалі, так само, як і цієї осені.

Вікторія Ейсмунт

...

Читайте також: