У Львові стартує Форум видавців: що не пропустити

3819 0
Від сьогодні, 15 вересня, Львів перетворюється на Форум видавців, авторів, перекладачів, науковців, підприємців, істориків, журналістів, друкарів, а також читачів.

Сьогодні, 15 вересня, у Львові безпосередньо розпочинається 23-ій Форум видавців. Цього дня заплановано ледь не 200 культурних заходів. Так, на відвідувачів чекає комікс-воркшоп, літературна майстерня, автограф-сесії, презентації книг, дискусії, поетичні читання, музичні перфоманси та багато іншого.

Повну програму заходів Форуму видавців на 15 вересня можна переглянути тут.

Читайте також: ТОП-5 вечірок і концертів у рамках Форуму Видавців у Львові

Основні заходи :

23-тій Львівський книжковий ярмарок

22-га Церемонія вручення книжкової Премії «Найкраща книга Форуму-2016»

19-та Ніч поезії та музики non-stop

13-ть тематичних форумів

11-тий Львівський міжнародний літературний фестиваль

7-мий Львівський бібліотечний форум спільно з Українською бібліотечною асоціацією

5-та Благодійна акція для людей літнього віку «Третій вік: задоволення від читання»

Вперше – Фестиваль «Місто Лема». Це намагання повернути на львівську мапу польського письменника-фантаста Станіслава Лема, який народився у Львові. Відтак у рамках фестивалю відбудуться тематичні мистецькі проекти, літературні заходи та семінари.

Головні цифри:

50 000 очікуваних відвідувачів

32 000 підписників у соцмережах

701 зареєстрований учасник, з них:

        363 автори, перекладачі, літературознавців, музиканти, художники, журналісти

        158 видавництв (22 нових, 80 книготорговельних структур, поліграфічних підприємств, культурних фондів)

Читайте також: Цього тижня у Львові стартує Форум видавців. Програма

Географія Форуму

Учасники прибудуть з 28 країн: Австрії, Білорусі, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Ізраїлю, Італії, Канади, Каталонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, ПАРу, Перу, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, США, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швеції.

Гості Форуму:

Почесний гість 23 Форуму видавців у Львові – Томас Венцлова, письменник, перекладач, літературознавець, дисидент, один із засновників Литовської Гельсінської групи. Професор слов’янських мов і літератур в Єльському університеті (США).

Star Guest 23 Форуму видавців – Фредерік Беґбедер, один з найвідоміших сучасних французьких письменників, публіцист, літературний критик, редактор, автор книг «99 франків», «Уна і Селінджер», «Кохання триває три роки», «Бесіди нащадка епохи». На форумі буде представлена його нова книжка українською мовою.

Спеціальні гості 23 Форуму видавців: письменник-репортажист, есеїст, редактор Карл-Маркус Ґаус (Австрія), поет, номінант на Нобелівську премію з літератури Ілля Камінський (США), журналіст і громадський діяч Адам Міхнік (Польща), один із найвідоміших письменників молодшої генерації сучасної сербської літератури Срджан Срдич (Сербія), популярний письменник, журналіст і перекладач Зємовіт Щерек (Польща), американський публіцист та журналіст, експерт з питань Росії та Радянського Союзу Девід Саттер (США), відомий репортажист та письменник Вітольд Шабловський (Польща), Аль Аґамі (Уганда-Данія), поет, репер, перформер, а окрім цього, принц Уганди у вигнанні.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар