Для утилізації у Львові збирають лампи і батарейки. Графік на січень-лютий

11553 2
У місті триває збір відпрацьованих люмінесцентних ламп та батарейок на базі двох пересувних еко-бусів та 95 контейнерів для елементів живлення. Пропонуємо перелік локацій і графік стоянок у перші місяці 2017-го року.
фото: volynpost.com

фото: volynpost.com

Міське управління екології нагадує: у місті триває збір відпрацьованих люмінесцентних ламп та батарейок на базі двох пересувних еко-бусів та 95 контейнерів для елементів живлення.

Читайте також: У Львові запустили першу в Україні лінію з переробки ртутних ламп

Крім того, у різних районах Львова на постійній основі працюють пункти збору батарейок. З повним переліком можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, у 2013-му році Львів отримав грант від ЄС на збір батарейок та утилізацію ртутних лампочок. Для цього закупили 80 контейнерів, 2 спеціальні автомобілі та установку для утилізації лампочок.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (2)

Додати коментар
14 Січня, 2017 13:07
Наталя Прийшла сьогодні в ТРЦ ВАМ за адресою вул. Б.Хмельницького, 214. Пункту прийому ламп і батарейок не знайшла. Підходила до всіх білих бусів з надією побачити напис Еко-бус. За словами охоронця, що працює в ТРЦ ВАМ, вже кілька людей сьогодні безрезультатно шукало пункт прийому ламп та батарейок. Питання: для чого обдурюєте людей?
12 Січня, 2017 08:20
Галина Дуже поганий розклад.Я живу і Працюю в центрі міста,в мене п'ять других ламп і я маю їхати з ними на окраїни міста в нашому набитому людьми транспорті.Один раз є збір на Левицького.а я на роботі.На Добробуті є стаціонарне місце для збирання батарейок-це дуже зручно,а з довгими лампами катайся по цілому місту і кожен день дивись де той бус стоїть і з якої години.Вже чотири роки тримаю ці лампи і напевно ще декілька прийдеться зберігати