На правах реклами

У Львові відбудеться перша у місті Smart арт-виставка

797 0
Будуть представленні роботи талановитого львівського художника Миколи Курилюка.
Фото: Proartgallery

Фото: Proartgallery

У Львові відбудеться перша у місті Smart арт-виставка, на якій художні експонати можна буде оцінити через камеру смартфона. Місце проведення – проспект Свободи,49.

Головна ідея заходу, який організовує компанія Вухо.Ком – це поєднання сучасних ґаджетів та витворів мистецтва, адже сьогодні для кожної людини смартфон це очі, через який вони оцінюють цей світ.

Відвідувачі заходу зможуть оцінити ключовий аспект при відборі смартфона – його камеру та порівняти наживо роботи автора.

Будуть представленні роботи талановитого львівського художника Миколи Курилюка, які перебувають в приватних колекціях України, США, Китаю, Великої Британії, Іспанії, ОАЕ, Італії, Ірландії, Австралії, Польщі, Швейцарії, Австрії та Німеччини.

Микола Курилюк – працює в змішаному стилі, поєднуючи вуличне мистецтво, поп-арт і абстракціонізм. Більшість картин виконані в яскравій колірній палітрі з експресивними мазками, в яких він вивчає теми істини в суспільстві, абсурд і відносини.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!