Політична реклама

У Львові відкрили гарячу лінію для скарг на маршрутки

49114 135
Асоціація перевізників Львівщини відкрила гарячу телефонну лінію. Дзвонити і висловлювати свої побажання, зауваження та скарги можуть як пасажири, так і водії громадського транспорту. Працює гаряча лінія у будні з 8:00 до 22:00.

Як розповів голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, поки що на лінії працює одна людина. «Ми не знаємо, наскільки лінія буде завантажена. Наша ціль – отримати інформацію напряму від пасажира і водія щодо ситуації на маршрутах», – цитує його видання ZAXID.NET.

Іван Велійка зазначив, що поки дзвонять не з скаргами, а за інформацією про гарячу лінію.

Як розповів активіст громадського руху «За якісний транспорт» Святослав Товстига, вони зустрічалися з перевізниками і говорили про необхідність запровадження ще одного номеру іншого мобільного оператора. Також він сказав, що обговорили можливість, що активісти виїжджатимуть, реагуючи на скарги.

За словами оператора Оксани Василик, поки дзвінків дуже мало. Вона розповіла, що приймають інформацію про маршрути Львові та області, яку пізніше публікуватимуть на сторінці Асоціації перевізників у Facebook. Також скарги передаватимуть керівникам автотранспортних підприємств.

Телефон гарячої лінії – 050-661-70-71. 


Читайте також:
10 Березня, 2020 16:52
Олена Додатково хочу зазначити номер автобуса вс3195кв. 10.03. Вважаю, що хамство повинно бути покарано!!!
10 Березня, 2020 16:37
Олена Водій 111 маршрутки вигнав дитину -школяра (12р) через не оплату проїзду. Хамство водія не має меж. Це сталось на кінцевій зупинці біля трк південний орієнтовна о 16год. Цитую слова водія: плати або виходь з відси.... при тому що його особливо не цікавило наявність учнівського квитка
4 Березня, 2020 10:02
Наталя 04.03.2020 маршрут 16 26899вул. Окружна "нав проти супермаркету" Вопак" 09.32 закрив двері передімною , стоявши, коли я постукала, він поїхав, через це я невстигла на поїзд, прошу прийняти міри до такої хамовито-невідповідальної особи.Я надіюсь, що моя скарга буде розглянута і будуть прийняті міри. Дякую.
4 Березня, 2020 09:59
Наталя 04.03.2020 вул. Окружна "нав проти супермаркету" Вопак" 09.32 закрив двері передімною , стоявши, коли я постукала, він поїхав, через це я невстигла на поїзд, прошу прийняти міри до такої хамовито-невідповідальної особи.Я надіюсь, що моя скарга буде розглянута і будуть прийняті міри. Дякую.
4 Лютого, 2020 20:24
Тетяна 04.02.2020 водій приміської маршрутки N133 не зупинився на вимогу на зупинці "Коледж телекомунікацій" по вул. В.Великого о 20:06. Прошу прийняти міри, бо це не вперше з цим самим водієм.
16 Січня, 2020 12:40
Sofiaaaaa 15.01.2020 о 12.00 У 18 маршрутці АА8683ТО м. Львова біля зупинки Гетьман закрив перед носом двері , бо побачив ,що два пенсіонера і я з сестрою з учнівським. Він завжди одітий у білий гольф, повний,сивий!!!!!!!!!!
ПРОШУ ПРИЙНЯТИ МІРИ. ХАМАМ ВОДІЯМ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9 Січня, 2020 20:29
Катерина 20 година, 09.01.2020. Маршрут 25.
Водій 30 хвилин стояв на кінцевий (Кінг Крос) і "набирав побільше пасажирів". За цей час можна було в центр доїхати десятьма іншими маршрутками. Після того, як рушив, повіз людей як дрова. Можна якось повпливати на таку поведінку водіїв?
5 Грудня, 2019 10:13
Юлія Маршрут таксі 7 о 10:00 На зуп.Тролейбусна закрив двері , коли в автобус входила жінка.Прошу зауважити ці перегони між автобусами .Ми люди , а не дрова .Зима .Маршрутки брудні і водії нахабні .
1 Грудня, 2019 12:03
Андрій На підзамче не має зупинки ? Якщо є то чому 20 маршрутка (вірніше корито і їхні водії ,бидло) не зупиняється щоб взяти пасажирів істаршого віку теж!?
27 Листопада, 2019 20:33
Тарас Доброго вечора сьогодні о 20:00 переходив пішохідний перехід на вулиці личкавська де повород на Трак Глиняньски дойшов я до середини дороги і на мене вилітає 27 автобус і навіть не зупинився ще щось в салоні доказував що він правий
29 Серпня, 2019 13:00
Роиан Доброго дня!Два дня тому їздив до Ясниськ і попав на шофера по імені Іван що возить людей до Ракітне, він сказав що до Ясниська не їде а повертає направо на повороті і це буде коштуватт 14 грн. замість 10 грн., тобто цей неуклюжий, маленький водій по імені Іван, який дуже багато нарікає в автобусі на люднй що ним недовольні і весь час фотографують його номера щоб написати скаргу, так він продовжує далі хамити та щей дурити людей путьом незаконного виманювання грошей в людей які перший раз їдуть у цьому напрямку, на карєр!!! Тобто я хочу донести до Вас що до повороту як заїзжати до Ясниськ ціна 10 грн. а цей водій-Іван вимагає від людей 14 грн. як до Ясниська, но він повертає до Ракітне а не на Ясниська...
6 Серпня, 2019 14:11
Тамара Сьогодні їхала по пенсійному в131 маршрутці з вул.виговського до рясне1 вислухла купу нецензурних слів.водій ображав такими матами що мені 70 річній жінці було і соромно,і образливо.як можуть такі хами працювати на лінії ще звернуть на гарячу лінію львова
29 Липня, 2019 17:42
Оксана Даний номер не обслуговується
18 Липня, 2019 06:41
Василина Маршрутне таксі номер 17 , неможливо дочекатися , коли перший рейс здійснюється 06.00, год, А приїжають 06.30
4 Червня, 2019 16:27
Вікторія , студентка Я дитина з багатодітної сімї і маю повне право їхати безкоштовно в будь-якому трагспорті окрім таксі при предявленні посвідчення яке це засвідчує , так скажіть будь ласка чому водій 114 маршруту з номерним знаком ВС6468 відмовляється мене перевозити і на моє бажання викликати поліцію , зверхньо погоджується з словами , що я повинна їздити з ним по маршруту доки поліція не приїде , тобто я маю вбити пів дня допоки поліція не дожене його десь на половині міста ? Серйозно ? Моє обурення немає меж . Розберіться з цим нахабним водієм , оскільки інші водії того ж маршруту нічого мені не кажуть (як і має бути ). Кожен день їжджу нею і кожен день псую собі настрій через цього недоводія !
2 Червня, 2019 18:17
Анна Водій маршрутки 138 , не зупиняється на зупинках , де його зупиняють люди!!! Що за не відповідальність до своєї роботи , для чого на роботу брати таких водіїв ?! Мало того що 40 хв його чекали , так ще й проїхав мимо і не зупинився . Ганьба таким водіям .
2 Червня, 2019 07:18
Павло Водії маршруток 45 зранку не заїжають на кінцеву зупинку Вікторія Гарденс!!!!!!
11 Травня, 2019 09:17
Аліна Водії маршруту 160,178,161 не включають GPS, по розкладу не їздять.
29 Квітня, 2019 11:26
Наталя Сьогодні у 10 :15 ранку на зупинці по вул Дністерській сідаю я у маршрутку під номером 43 передаю 200 грн водію за проїзд а той мені заявляє що не повезе мене бо нема у нього решти!я кажу можливо по дорозі назбираються люди і він дасть мені вже в кінці !на що він мені каже вийдіть з маршрутки я вас не повезу виключає двигун і виганяє усіх кажучи що поламалась маршрутка!люди в шоці що це таке за хамство?прийміть міри будь-ласка звичайно я вийшла і пішла на іншу маршрутку і він собі поїхав дальше!нажаль не запам’ятала номерні знаки !і звичайні люди хотіли проплатити мені проїзд на що він сказав просто мене він не хоче везти !що за било нас возить?
10 Квітня, 2019 14:33
Андрій 114 маршрут, ВС2696АА як тільки бачить військових на зупинках то відразу ж проїзжає зупинку і становиться далі щоб військові не встигли зайти до маршрутки, це не вперше що водії 114 маршруту не зупиняються на зупинках коли бачать військових, або взагалі ігнорують : підбігаєш до входу в маршрутку а водій закриває перед тобою двері і їде.
6 Квітня, 2019 18:41
Віка Заходжю я сьогодні у маршрутку 19 ,і до мене водій починає кричати на всю маршутку ,щоб гроші платила ,я йому пояснюю ,що я учениця ,і повинна їздити безкоштовно,він говорить щоб я показала учнівський квиток ,я показала ,він сказав що це підробка , вибачте!!!але це вже занадто!!!Прошу такий водіїв баранів ,на роботу не брати !!!
6 Квітня, 2019 18:31
Юліаннночка Значить так я така сиджу і тут той баран ламає мені руку в мене інфаркт стався я сі так боюся [***]єєєц йобана врот ну пішли в [***]
19 Березня, 2019 09:32
Роботяга Виродки на 18 маршрутках їздять а не влдії,як чекаєш годину на маршрутку ,ну добре ми оозумієм-корки на дорогах,але коли дочекався а виродок обїхав кінцеву зупинку другою дорогою виїхав з тракту і поїхав а ти далі стій як [***] і чекай або біжи за ним до церкви покрови.Садовий роби шось трохи,думай за людей інакше грош тобі ціна,то все твоя вина з тим бардаком у Львові а ще казав рівняймося на Львів булоб шо.
1 Березня, 2019 08:33
Мар'яна Доброго дня. Хочу звернутися до власника маршруту 111. Сьогодні (01.03.2019) 0 07:10 прибув маршрут на зупинці вул.Виговського Поліклініки 5. Наступна маршрутка прибула 0 08:05, повністю заповнена ще й мала. Деякі водії хамлять, вживають не цензурну лексику та не зупиняються на зупинках по вимогам пасажирів. Як ви вважаєте це є нормально чекати зранку їдучи на навчання 55хвилин і не поміститися в наступну маршрутку. Прошу зверніть увагу як їздять ваші маршрутні таксі та не дотримуються розкладу!!!
27 Лютого, 2019 20:19
Ольга Сьогодні, 27.02.19 р. На зупинці на вулиці Хімічній зупинилась маршрутка #9 Муроване- Максимовича з номерним знаком АА8727АТ. Двері водій відкрив передні та середні. Я стояла біля задніх, оскільки через вікна було видно, що площадка порожня. А на переді і всередині було дуже багато людей. Не відкриваючи задніх дверей (бо бачив у боковому дзеркалі мене) водій рушив не врахувавши те, що людина хотіла вийти. Проїхавши 5 метрів знову зупинився, щоб випустити чоловіка. Я підбігаю до дверей ставлю ліву ногу на площадку, водій перед лицем закриває двері та рушає. У мене одна нога в салоні інша на вулиці. Як можна садити за кермо такого водія? Щастя від Бога, для мене і для нього теж, що я встигла забрати ногу. Дуже жаль, але сфера послуг у Львові на дуже низькому рівні. цікаво, як така людина відреагувала б, як би на моєму місці була б його дитина чи дружина???
21 Лютого, 2019 09:14
Роботяга 18маршрут самий тупий у львові,чекати 40 хвилин кожен день замахує,на кінцеві личаківської щей не вертають по маршруті а обїзжають ті хто чекає на кінцеві дальше чекають , а маршрутка вже давно поїхала іншою дорогою.Козли шофера майте повагу до людей,розвертайтесь на кінцеві,стійте в пробці але заберіть людей з першої зупинки,ви все не встигаєте і ніколи не встигнете по графіку бо є корки,але гроші встигаєте собі заробити-будьте людьми А НЕ ПРОСТО ВОДІЯМИ МАРШРУТКИ.
12 Лютого, 2019 23:02
Студент Львів для мене місто не рідне, бо я тут лиш навчаюсь. І от, сідаю я з жд вокзалу на 29 маршрутку. Пасажирів взагалі було мало... З собою я мав дуже важку сумку. Так от, до зупинки вул. Мечникова маршрутка натрамбувалась людьми дууууже сильно, я не знаю, може, був якийсь час пік, чи що. І ось зупинка, вийшло кілька людей. Я теж виходжу,«вилетіти» дуже швидко з салону, звичайно,не виходило (хоча я був не дуже далеко від виходу, але підійти туди до зупинкти було неможливо). Водій не захотів чекати і просто закрив двері. На прохання відкрити двері, бо не всі вийшли, ніякої реакції не було(повірте, кричав я голосно :-) ) Так от, мусив пертись з тяжкою сумкою додаткову відстань розміром в одну зупинку... В чому справа? Може, водія обурило те, що я мав додатковий багаж, і він вирішив мене так провчити? Так треба було відразу сказати, щоб я додатково оплатив (хоча я їхав по повному квитку, а не по студентському, бо розумів, що ще маю багаж). А може, водій не хотів чекати тих кілька секунд, бо не встигав по графіку (звичайно, стільки часу чекати клієнтів на жд вокзалі!). А може, він просто не любить чужаків? Я не знаю. Але настрій мені було зіпсовано і таким ставленням, і тим, що ,хоч і зима надворі, я спотів, поки те все доніс. ОСЬ ТАКЕ ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ ПРИЇЗДЖОГО СТУДЕНТА ПРО ЛЬВІВ'ЯН! Я розумію, що по одному про всіх не судять, але запам'ятовується. Я розумію, що до роботи водієм особливих вимог не ставлять, головне, щоб вмів водити. Але це ж сфера послуг... Мабуть, навіть тут потрібно якось підбирати кадри більш якісно. Тому водієві з 29 маршрутки я бажаю, щоб з його дітьми в інших містах так ніколи не поступали (хоча я думаю, що в нього немає дітей, бо не батьківське в нього серце). Вибачте, хто читав, за такий довгий коментар, просто хотів виговоритись.
9 Лютого, 2019 18:15
Господин Занадто мало маршрутів які їдуть з стрийської по на наукову особливо пробблематично з 44 маршрутом
9 Лютого, 2019 18:15
Господин Занадто мало маршрутів які їдуть з стрийської по на наукову особливо пробблематично з 44 маршрутом
7 Лютого, 2019 00:29
Лілія Маршут №131.
1. Поскільки маршут не є міським, не розумію чому вартість проїзду збільшилася до 7 грн.
2. Добратися від ТРЦ King Cross Leopolis в вечірній час впринципі неможливо, бо маршут не їздить, а безкоштовна маршутка в Рясне - Руське не зупиняється знов ж таки через 131 маршут, який підняв скандал що вони забирають його пасажирів.
3. Інші маршути 131, якщо вони присутні в свій робочий час, обслуговують хамовиті водії ,
які влаштовують гонки з маршутом 11.
4 Лютого, 2019 15:17
Андрій Чому маршрут №138 бере з пенсіонерів по 7 гривень. Водії керуються тим що то є приміський маршрут тому пенсіонери мають платити. Ну якщо то приміський маршрут то нехай тоді їздить тільки до автостанції "Західна" або саме дальше на привокзальну. А вони мало того що не підвладні законам міста то ще й деруть гроші, не даючи заробити нашим маршрутам.
25 Січня, 2019 15:55
Марія Водій маршрутки 114 номер ВС2591АА 25
січня о 15. 10 відмовився везти і висадив мою дитину з маршрутки, у якою було учнівське посвідчення. Дитина поверталася зі школи, а на дворі мінусова температура. До якаго часу водії будуть себе так принижувати, щоб гроші для них були важливіші від здоров'я дитини. Знаю, що це смс не буде розглянуте керівництвом і водію нічого за це не буде, тому хочу нагадати про життєвий закон: як ти до людей, так колись і тобі віддадуть і особливо в найнепідходячий момент. Цей водій ніколи недоробиться і завжди буде вигризати останні копійки!!!!
20 Січня, 2019 08:09
Олександр Водій 17 маршрутки відмовився вести по учнівському квитку в неділю,а в інтернеті вказано що учнівськім квитком можна користуватися в усі дні тижня окрім літніх канікул!( Наші водії з села і не взмозі це прочитати і вивчити ).
15 Січня, 2019 21:51
Віта водій 111 маршрутки відмовився вести мене безкоштовно ( в мене учнівський ) сказавши що в цій маршрутці він не дійсний , час - приблизно 17:00-17:20 дата - 15.01.19 зупинка - вул.Грінченка
15 Січня, 2019 21:49
Віта водій 111 маршрутки відмовився вести мене безкоштовно ( в мене учнівський ) сказавши що в цій маршрутці він не дійсний , час - приблизно 17:00-17:20 дата - 15.01.19
13 Грудня, 2018 09:27
Любов Водій маршрутки 217а(вс 3503) цілу дорогу говорив по телефону,через це майже не сталася аварія.Хамить пасажирам та кричить на них через те що не бачить,що робиться біля нього.
11 Грудня, 2018 19:04
Станіслав Чекаю 51 20ха на другій зупинці біля кінцевої(Victoria Gardens) водії просто не зупиняються прийміть міри
21 Листопада, 2018 15:46
Євген 21.11.18р Стою на зупинці с.Пітбірці чекав 15хв 14,50год поїхав водій до кінцевої і чекали 55хв пока не приїхав інший водій а тамтой [***] поїхав верхом чоловік 13 чекали прийміт якісь міри як хочут так їздят (водій [***]) дякую за увагу
10 Листопада, 2018 21:02
Роман Стою на зупинці Ашан (Сокільники) в сторону Миколаєва, вже близько 30 хв, вже дві сволоти маршруту номер 555 з номерними знаками вс1532ее та вс1729еа відмовили мені в проїзді до села Липники, мотивуючи це тим, що вони там не зупиняються, прохання знайти управу на даних водіїв і маршрут в цілому, бо це не перший випадок і мені колись накипить і я просто поріжу їм колеса!!!
10 Листопада, 2018 14:01
No name Я в шоці,коли ми їхали(запізнюючись) з подругою по справах водій 51 автобусу хамсько закрив двері прямо перед її носом, і не тільки у такій ситуації опинилися не тільки ми , водій не відкрив задні двері маршрутки і люди також не могли вийти з неї при тому що Маршрутка була на половину пуста. Вся маршрутка почала панікувати , а водій почав кричати, хамити і звинувачувати пасажирів . Прошу прийняти міри
Сторінка:1234
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!