У сквері На валах відкрили майданчик для гри в петанк. Фото

1647 0
Окрім майданчиків, тут планують облаштувати трибуни для вболівальників та облагородити територію новими насадженнями.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

У Львові у сквері «На валах» біля Порохової вежі відкрили майданчик для гри у петанк, який майже два роки тому став одним із проектів переможців Громадського бюджету. 

Гравці та учасники урочистостей символічно кинули кулі на майданчик та розпочали гру, до якої могли долучитися всі охочі, які попередньо зареєструвалися.

«У Львові це перший професійний майданчик для гри в петанк. Вже багато чого зроблено, але з технічної точки зору є моменти, які маємо завершити. Зокрема, борти дерев’яні, трибуни, посадити в каркас дерева. В ідеалі цей простір могли б використовувати не тільки як майданчик для гри, а як культурно-спортивний простір у центрі, де б організовували кінопокази та концерти»,  —  розповів керівник львівського петанк-клубу «Leopolis» Олег Піх.

Будівельні роботи на майданчику розпочали торік у листопаді. На реалізацію проекту запланували майже 150 тис. грн. Роботи виконував ТзОВ «Леопрестиж». Однак, крім спеціального поля, хідників та бортів, тут облаштують трибуни для вболівальників та озеленять територію.

Хоч проект став переможцем Громадського бюджету ще 2016 року, роботи затягнулись на два роки, оскільки, як повідомлялося раніше, виконавці робіт намагалися врахувати побажання мешканців та гравців у петанк.

Довідка. 

Петанк — французька гра, яку зазвичай грають на твердому ґрунті або гравії. Умовами гри є стати на середину обмеженого кола, кинути металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі. 

Вікторія Ейсмунт

 Хочете бачити більше моментів з життя Львова  підписуйтеся на наш акаунт у Інстаграмі.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар