У Львові відкрили Центр архітектури, дизайну та урбаністики. Фото

1771 0
Центр відкрили в приміщенні колишньої Порохової вежі.
фото: petanque.lviv.ua

фото: petanque.lviv.ua

23 жовтня на вулиці Підвальній, 4 відкрили Центр архітектури, дизайну та урбаністики. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Новий Центр архітектури, дизайну та урбаністики відкрили виставкою  «Metropolis. Минулі утопії майбутнього», куратором якої став Павло Гудімов спільно з арт-центром «Я Галерея». Проект підтримала грантова програма Українського культурного фонду. Основною її темою є погляди візіонерів минулого на майбутнє у площині архітектури, винаходів, кіно, ілюстрації та фантазій. Окремим розділом виставки є проекти, присвячені повоєнній реконструкції Хрещатика і Києва загалом. Відвідати виставку можна з 12:00 до 18:30 щодня, крім понеділків, до 20 січня 2019 року.

Читайте також: Яким бачать львівські архітектори майбутнє Порохової вежі

«Наша виставка стане першим кроком на шляху до перетворення львівського Будинку архітектора у повноцінну інституцію – Центр архітектури, дизайну та урбаністики "Порохова Вежа". Цей рік ми витратили на пошуки різних організаційних та програмних форм. Значною частиною нашої діяльності будуть міжнародні виставки та програми», – зазначив під час презентації голова Львівської обласної організації Національної Спілки архітекторів України Богдан Гой. 

Додамо, що Центр розмістився в Пороховій вежі. Приміщення перебуває у власності обласної ради, але передане на безстрокову та безоплатну оренду Спілці архітекторів. У середині минулого століття спілка за власний кошт відреставрувала будівлю, де потім з 1956-го року розташовувався Будинок архітекторів.

Фото прес-служби ЛОДА


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар