У Львові відкрили виставку 18 польських художників. Фото

2352 0
У музеї Пінзеля до 15 січня можна побачити живопис із Ельблонґа.

У музеї скульптури Йоганна Георга Пінзеля відкрилась виставка сучасного польського мистецтва. Експозицію надав мистецький центр Galeria EL із міста Ельблонґа. Це картини вісімнадцятьох польських художників, які працюють у різних стилях.

«Цією виставкою ми заперечуємо твердження, що українсько-польські відносини завалились й між нашими державами ледь не війна починається», – сказав на відкритті виставки директор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк. Він сподівається на те, що виставка допоможе поглибити українсько-польський мистецький діалог.

Як і музей Пінзеля, мистецький центр Galeria EL також розташований у костелі Пресвятої Діви Марії. За словами генерального консула Польщі Рафала Вольського, це зумовило вибір місця для виставки у Львові.

Рафал Вольський

«Це приклад вдалого мистецького експорту до одного з найважливіших міст Західної України. Ми показуємо сучасних митців Ельблонґа – міста з великою традицією й потужним мистецьким життям», – сказав консул.

Виставка в музеї на Митній, 2 триватиме до 15 січня.

Анна Ютченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!