У Львові відкриють пригодницьке дитяче містечко. Візуалізація

12114 0
Для маленьких львів'ян, які люблять природу та активний відпочинок, у Львові в Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького відкриють пригодницьке дитяче містечко.
Фото з Facebook

Фото з Facebook

Пригодницьке дитяче містечко – безкоштовний громадський освітньо-ігровий простір площею 0,3 га у Парку культури (праворуч від центрального входу-арки). Про це повідомляють на сторінці пригодницького дитячого містечка у Facebook.

Метою проекту є підвищення якості громадського простору міста, прищеплення любов та шанобливе ставлення до природи, а також, популяризація активного способу проведення дозвілля на природі серед дітей віком 6-14 років. 

Ця нова локація в місті складається із авторських об’єктів, які сприятимуть фізичному, культурному та патріотичному вихованню дітей.

Окрім цього це альтернатива наявним платним розважальним комплексам. Тут діти зможуть ближче познайомитися з природою, долаючи природні перешкоди, розвивати дрібну моторику та практикувати командну роботу.

Читайте також: У Стрийському парку відремонтують вбиральню та відновлять струмки

У пригодницькому дитячому містечку можна проводити денні майстер-класи та заняття для дітей.

Містечко буде відкрите для відвідувачів протягом робочих годин Парку культури (08:00 - 20:00).

Відкриття містечка відбудеться 2-го липня з 14:00 по 21:00 у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, що на вул. Болгарській, 4.

Фото з Facebook-сторінки пригодницького містечкаЧитайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар