У Львові відновлять роботу дитячого садка на Левандівці

4360 0
Вартість капітального ремонту приміщень становить 3,6 млн гривень.
фото з google maps

фото з google maps

На вулиці Чижевського, 43 у Львові відремонтують приміщення будівлі, де відкриють дитячий садок на дві групи. Про це стало відомо з системи закупівель Prozorro.

Зігдно з підписаною угодою між Залізничним та Шевченківським відділом освіти з одного боку та підрядником ПП «Термобуд-Київ» з іншого, останній зобов’язується до кінця наступного року провести капітальний ремонт приміщень на вул. Чижевського, 43 під дитячий садок.

Читайте також: «Моя донька любить понеділок». Львів’янка рік навчала свою дитину вдома

Як пише Zaxid.net, переможець тендеру має облаштувати системи електропостачання, водопостачання, вентиляційну систему. Окрім того, підрядник повинен відремонтувати стіни, підлогу та сходи у дитсадку, замінити вікна та двері, утеплити фасад та замінити покрівлю даху. Також він має облаштувати пральну кімнату з усім необхідним обладнанням.

Вартість капітального ремонту оцінюється в 3,6 млн гривень, при початковій ціні – 3,8 млн. Зазначимо, що тендер був проведений повторно. Минулі торги довелось скасувати, через відстуність необхідної документації в попереднього переможця.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Чижевського, 43 буде відкрито дві дошкільні групи.

За даними Youcontrol​, ПП «Термобуд-Київ» зі статутним капіталом 100 грн належить мешканцю міста Ірпінь Юрію Парфенюку.


Читайте також: