У Львові визначили ділянку під сміттєпереробний завод

3409 2
Задля цього відкраяли шматок ділянки, що перебуває в користуванні «Львівводоканалу».
фото: varianty.lviv.ua

фото: varianty.lviv.ua

Львівська міська рада сьогодні прийняла ухвалу, згідно з якою 6,7 га землі ділянки на вулиці Пластовій,13 передадуть від ЛКП «Львівводоканал»  іншому комунальному підприємству – «Зелене місто».

Згідно з ухвалою, «Зеленому місту» надали дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою для встановлення меж ділянки площею 6,7 га, на якій планують будівництво комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів.

У бюджеті розвитку «Зелене місто» отримало 43 млн грн для початку робіт на цій ділянці.

Читайте також: Як Львів звільнятимуть від сміття і хто за це заплатить?

Нагадаємо, Львів подав заявку на отримання кредиту ЄІБ у 2016 році. Проект міста «Комплексне удосконалення системи поводження з ТПВ» розрахований на 75 млн євро та передбачає рекультивацію Грибовицького смітєзвалища та будівництво нового сміттєпереробного комплексу. 

Також Львів залучає кошти ЄБРР для проведення рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (2)

Додати коментар
24 Грудня, 2017 21:20
Yurko Того не буде!!!
22 Грудня, 2017 21:40
Богдан Достатньо смородів з очисних нафтопереробного(нафтобаза) ще мало хочете возити сміття не вийде забудьте у Рясному -2 проживають люди а тут що свині, тут так найбільш забруднений район, аміаком азотом фенолом формальдегідом і.т.д. що хочете міжнародних комісій за геноцид мікрорайону.У цьому районі набільший рівень онкозахворювань. Ми ляжемо в могилу але сміття ви сюди не повезете