У Львові вирішили, де будуватимуть перший підземний паркінг

8975 0
Наступного року місто впорядковуватиме документацію та шукатиме інвестора для будівництва підземного паркінгу на площі Петрушевича.
Ілюстрація «Містопроекту». Від будівництва дороги через сквер відмовилися

Ілюстрація «Містопроекту». Від будівництва дороги через сквер відмовилися

Сьогодні виконком Львівської міської ради затвердив детальної план території, обмеженої вулицями Шота Руставелі, Зеленою та площею Петрушевича, де місто планує збудувати підземний паркінг.

Як розповів під час засідання головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, над паркінгом на 300 авто планують влаштувати громадський простір. Також у процесі підготовки документації відмовилися від ідеї провести дорогу, тому що вона перетворювала сквер на острівець.

У коментарі Tvoemisto.tv  головний архітектор Львова зауважив, що проект підземного паркінгу на Петрушевича можуть реалізувати швидше, ніж аналогічний проект біля університету.

Читайте також: Підземні паркінги у Львові: навіщо, де, коли і як

«Тут є добра можливість для реалізації проекту, бо ця ділянка менш вразлива, ніж місце біля університету. Там  буде ще довгий процес перемовин, багато нюансів», зазначив Юліан Чаплінський. За його словами, паркінг на Петршевича потрібен всім – по сусідству є спортивні споруди, навчальні заклади, недалеко до центру, від так ця стоянка може перехопити частину автомобілів до центру з боку Стуса та Зеленої.

Наступним кроком після затвердження детального плану стане відведення ділянки для ЛКП «Зелений Львів» і оформлення інвестиційного пакета. «Наступного року наведемо лад з документами і, сподіваюся, що знайдемо інвестора», – резюмував Юліан Чаплінський.

Нагадаємо, що в Україні збільшили штрафи за неправильне паркування, а також визначили підстави для примусової евакуації авто порушників.

Тарас Базюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар