У Львові планують збудувати школу, кілька дитячих садочків та поліклініку

2738 0
Будівництво пропонують провести в районі вул. Стрийської, кільцевої дороги та вул. Вернадського.
фото: www.minipedia.org.ua

фото: www.minipedia.org.ua

У Львові тривають громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану території (ДПТ) в районі вул. Стрийської, кільцевої дороги та проектованої вул. Вернадського.

Відповідно до розробленого ДПТ, у районі передбачається будівництво дошкільних навчальних установ у кількості, що достатньо забезпечить усіх мешканців ЖК «Леопольтаун», ЖК «Новий» та ЖК «Квіти Львова» місцями. Також тут планується зведення школи на 825 учнів.

Окрім того, на території лікарняного комплексу на вул. Вернадського має з’явитися нова поліклініка на 950 відвідувань на добу. Також ДПТ передбачає розроблення проекту благоустрою парку Архангела Михаїла, завершення будівництва житлових кварталів з паркінгами, будівництво майбутньої вулиці з робочою назвою Проектована-4. На вул. Вернадського мають завершити будівництво пожежного депо. Реалізувати першу чергу ДПТ планують за 3-7 років.

Зазначимо, що заснування парку Архангела Михаїла буо передбачено ухвалою ЛМР № 4060, що була прийнята 20 листопада 2014 року.

Читайте також: На вулиці Вернадського у Львові добудують пожежне депо

Громадські слухання триватимуть до 23 червня, пропозиції можна подавати до останнього дня слухань до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63. 18 червня в актовій залі загальноосвітньої середньої школи № 32 на вул. Я. Гашека, 13) о 18.00 відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

...

Читайте також: