У Малехові збудують школу за кошти Львова

787 0
У торгах перемогло львівське ТОВ «Салон "Архітектура. Будівництво. Дизайн"», що зголосилось виконати роботи за 60 359 428,98 грн.
фото: abdsalon.com.ua

фото: abdsalon.com.ua

Львівське комунально підприємство «Рембуд» провело тендер на будівництво школи в селі Малехів поблизу Львова, про що йдеться на сайті публічних закупівель Prozorro.

У торгах перемогло львівське ТОВ «Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн», що зголосилось виконати роботи за 60 359 428,98 грн.

Згідно з технічним завданням, підрядник до кінця 2019 року або до фактичного завершення робіт має, зокрема, звести стіни, облаштувати водопостачання та водовідведення, опалення і вентиляцію, провести усі внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, а також – встановити обладнання, що вимірює загазованість в приміщеннях, пожежну та дзвінкову сигналізацію, виконати земляні роботи. У школу, також за кошти міського бюджету Львова, закуплять і обладнання.

Читайте також: В українських школах пропонують встановити вентиляцію з рекуператором

Як розповів Zaxid.net головний інженер ЛКП «Рембуд» Андрій Демчина, школу будуватимуть на місці довгобуду, який знесли у 2016 році.

«Школу почали будувати ще у 2007-2008 роках і зупинили роботи. У 2016 році ми провели тендер на добудову, але після проведеного обстеження виявили, що під дією атмосферного повітря будівля зруйнувалась. Тому довелось усе демонтовувати, розривати угоду з підрядником, коригувати договір та оголошувати новий тендер», – каже він.

Нагадаємо, що будівництво школи є однією з умов договору про спільну діяльність між Львівською міською радою та Малехівською сільрадою щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Відповідно до договору, Львів зобов’язується провести каналізацію в Малехові, капітально відремонтувати у селі дві вулиці, центральний водопровід, збудувати амбулаторію сімейного типу та школу. Мешканців Малехова також звільнять від оплати за водопостачання. Крім того, ЛМР має протягом 15 років виділяти селу по 600 тис. грн на оздоровлення дітей.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар