У Росії придумали черговий фейк про Львів

2481 2
Його стали ретранслювати і політики.
Фото: wroclaw.pl

Фото: wroclaw.pl

Російська журналістка Ольга Скабєєва у програмі «60 хвилин» заявила, що їй вдалось роздобути «абсолютно секретний» план реінтеграції Донбасу, в якому ідеться про насильницьку українізацію окупованих територій. Про це ідеться на фейсбук-сторінці Stopfake.

Ольга Скабєєва заявила, що усіх, хто на Донбасі не говоритиме українською, будуть висилати в Росію щойно Київ отримає контроль над територією.

Та найгірше, за словами російської пропагандистки, те, що мешканців Донбасу примусово переселятимуть у Львів, де їх будуть перевиховувати «патріоти, бандерівці».

Читайте також: Світ фейків. Перевір себе

Stopfake зазначає, що «абсолютно секретний» план Ольга Скабєєва знайшла в анонімному телеграм-каналі, що постійно запускає такі речі.

Окрім того, в нібито українському документі, що показала Ольга Скабєєва в ефірі, ініціали голови Офісу президента Андрія Богдана написані російською – «А. И.».

Фейк у Росії поширився настільки, що, пише Stopfake, представник тристоронньої контактної групи у Мінську Борис Гризлов згадав про нього та попросив українську владу не робити такої «жахливої помилки», його процитувало видання ТАСС.

Раніше російські журналісти поширювали фейки про те, що у Львові вбивають росіян, особливо небезпечно їм перебувати у львівському метро.


Читайте також:
28 Листопада, 2019 09:54
666 ... у них свої пропа[***]и і пропа[***]ихі , в нас -- свої ... так і живемо ... Слава Україні ! ...
28 Листопада, 2019 09:36
666 ... та ті "секретні плани" дроздІв і фОріон певне їй продали ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!