У ТРЦ і супермаркетах побільшає громадських туалетів

1107 0
Нові ДБН передбачають обов’язкове облаштування туалетів у гіпермаркетах та супермаркетах.
Фото: vkurier.by

Фото: vkurier.by

Українські супермаркети та торгові центри, площею 2500 кв. м і більше, зобов’яжуть облаштовувати туалети для відвідувачів. Відповідні норми передбачені у нових Державних будівельних нормах, які набудуть чинності з 1 вересня.

«Через те, що ця норма сьогодні не є обов’язковою, частіше за все туалети в таких закладах облаштовують тільки для персоналу. Виключенням є тільки великі ТРЦ, універмаги, магазини одягу, взуття та інших непродовольчі магазини, які згідно з чинними ДБН мають обов’язково проектувати WC для відвідувачів», — пише на своїй сторінці у Facebook заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: В Україні визначатимуть дозволену висоту будинків за кількістю населення

Відтак в кожному супермаркеті, гіпермаркеті, гастрономі та великих продуктових магазинах мають запроектувати один санітарний прилад на 600 кв. м та не менше однієї універсальної кабіни для людей з інвалідністю.

Довідка

Державні будівельні норми (ДБН) — обов’язкові до виконання нормативні документи, які використовуються під час проектування нових та реконструкції наявних будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення. 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар