У ЗСУ троє хворих на COVID-19, 114 – на ізоляції

942 0
Один випадок у Хмельницькому, два – у Київському гарнізоні.
Фото: АрміяInform

Фото: АрміяInform

У Збройних Силах України зареєстровано 3 випадки захворювання на COVID-19, спричинений коронавірусом SARS-CoV-2. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 114 осіб.

Як повідомляє Міністерство оборони, у 28 військовослужбовців у найближчі три доби закінчується ізоляція.

У відомстві зазначають, що аналіз захворювань серед військових свідчить, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими вони спілкувалися завжди.

Читайте також: МОЗ перевірить в областях правильність визначення лікарень першої хвилі для хворих на COVID-19

Раніше повідомлялося, що 2 квітня у ЗСУ виявили перший випадок захворювання на коронавірус – у лікарки Хмельницького військового госпіталю.

Згодом у ЗСУ повідомили про другий випадок захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19 у військовослужбовця з Києва.

4 квітня у Збройних Силах України зареєстровано третій випадок захворювання на COVID-19 – також у військовослужбовця Київського гарнізону. Стан його здоров’я задовільний.

 


...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!