Учителька зі Львова увійшла до топ-10 найкращих педагогів України

5456 0
Олена Гальвіцька вчить початкові класи у школі №24.
Олена Гальвіцька. Фото: Фейсбук

Олена Гальвіцька. Фото: Фейсбук

Проєкт Global teacher prize Ukraine оголосив десятку фіналістів, які позмагаються за головний приз у 250 тисяч. Серед топ-10 найкращих педагогів України є і львів'янка Олена Гальвіцька.

Олена Гальвіцька  учителька початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 імені Марії Конопницької.

Вона вчителює вже 27 років. Ще з початку дев’яностих зсувала парти, щоб діти сиділи обличчям один до одного. Зараз до уроків вона ставиться не менш творчо — учні постійно чергують різні види діяльності: то вигадують казки, то йдуть до бібліотеки за книжками, а то роблять наукові проєкти. Навіть першачки займаються STEM-проєктами, такими як «Правда і вигадки про їжачка». Двічі на місяць її клас ходить на екскурсії — і не лише до музеїв, а й на ринок, на виробництва, до лісу. У її класі навчатися та читати — це тренд.

Нагадаємо, до топ-50 кращих учителів України потрапили четверо львівських педагогів.

Читайте також: Двоє львівських школярів здобули бронзу на міжнародній олімпіаді з астрономії в Угорщині

Global Teacher Prize Ukraine – щорічна національна премія, місія якої – наголосити на важливості педагогів в Україні.

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році. Переможець отримає 250 тис. грн, поїздку у Дубай на Global Education & Skills Forum у березні 2020 року, один рік навчання від Освіторії та цінні призи.

Переможцями минулих років були Олександр Жук і Пауль Пшенічка.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!