УГКЦ просить вірян відмовитись від живих ялинок на свята

4290 2
В екологічному бюро УГКЦ закликають шукати альтернативу – дідухи, гірлянди тощо.
Фото: poradu.pp.ua

Фото: poradu.pp.ua

Екологічне бюро УГКЦ просить вірян під час різдвяних свят відмовитись від прикрашання своїх домівок та храмів живими ялинками. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів голова комісії УГКЦ з питань екології отець Микола Пришляк.

«Наша комісія просить вірних, щоб на різдвяні свята не використовувати живих ялинок, а завжди шукати альтернативу. Це може бути або дідух, або гарна ілюмінація в будинку. Ми говоримо про те, що ліс є легенями нашої планети, очищає повітря. І якщо ми заради 10 днів рубаємо ялинки, то в такий спосіб ми чинимо екологічний гріх, гріх проти п’ятої Божої заповіді «не убий», бо вирубуємо легені нашої планети. Ми заохочуємо до альтернативи, щоб на це велике свято, Різдво Господа нашого Ісуса Христа, через ялинку не стати екологічним грішником», – каже отець Микола Пришляк.

Читайте також: Як правильно вибрати штучну ялинку

Священик зазначає, що УГКЦ закликає служителів храмів та вірян висаджувати біля церков та домівок живі дерева, а коли вони підростуть – прикрашати їх.

«За нашими спостереженнями ситуація значно покращилась, і маємо надію, що з часом наші вірні відмовляться від цієї практики вирубування дерев», – додає отець Микола Пришляк.

Читайте також: Новий рік у тренді. 7 ідей для бюджетної альтернативної ялинки

Глава УГКЦ також звернувся до єпископів з проханням заохочувати вірян до відмови від вирубування живих дерев. У його повідомленні, що цитує екологічне бюро УГКЦ, наводиться статистика Міністерства екології. Згідно з цими даними, щороку напередодні Нового року та Різдва Христового в Україні, навіть за найбільш скромною статистикою, зрубують понад мільйон хвойних дерев (з яких понад половину – у браконьєрський спосіб).

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (2)

Додати коментар
28 Листопада, 2018 17:30
екологічний грішник в дерев немає душі
28 Листопада, 2018 15:57
666 ... от УГКЦ просить мирян "відмовитись від" , президент просить "прикрутити" , а дехто просить українців "менше їсти" ... а колись Тарас попереджав -- схаменіться , будьте люди ! ..Бо лихо вам буде ! ... людей в Україні все менше , зате "добра" від усіляких "активістів" все більше і більше ...