Українська авіакомпанія відкриє прямі рейси зі Львова до Афін. Розклад, вартість

4832 0
Рейси виконуватимуть раз на тиждень – у неділю – з 21 червня по 15 вересня.
Літак авіакомпанії Jonika в аеропорту Харкова. Фото: airlines-inform

Літак авіакомпанії Jonika в аеропорту Харкова. Фото: airlines-inform

Українська авіакомпанія «Джоніка» відкрила продаж квитків на сезонні прямі рейси зі Львова до грецьких Афін. Про це повідомляє avianews.com.

Читайте також: Куди можна полетіти зі Львова. Розклад та вартість усіх авіарейсів

Вартість квитків у обидві сторони стартує від 129 євро. У вартість входить ручна поклажа до 7 кг і багаж до 25 кг. У системі бронювання рейси можуть відображатись із логотипом Flex Flight або Kam Air.

Рейси виконуватимуть раз на тиждень – у неділю – з 21 липня по 15 вересня. Виліт із Афін – о 13:00, а зі Львова – о 16:30. 

Додамо, що повітряний флот «Джоніки» налічує один Boeing 737-300 1999 року випуску та два Boeing 737-400 1994 року випуску.

Нагадаємо, у січні Державіаслужба дозволила авіакомпанії «Джоніка» літати зі Львова до іракського міста Ербіль, натомість відмовила у прямих рейсах Львів – Амстердам.

Читайте також: Цього сезону буде більше рейсів зі Львова у грецькі Салоніки

ТОВ «Авіакомпанія «Джоніка» зареєстроване у селищі Гоголів Київської області з 2016 року. Її власниками є харків’янин Віталій Логінов та ТОВ «Мабуст». Віталій Логінов – колишній депутат Богодухівської районної ради, засновник кількох компаній, які переважно займаються здаванням в оренду нерухомого майна. Крім цього, він є одним із власників харківської турагенції «Вернісаж-Тур». Кінцевим власником ТОВ «Мабуст» є бізнесмен із Київщини Віктор Тимошенко.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар