Українські канали показують у день по 7,5 годин російських передач

8292 1
В середньому кожен український телеканал транслює в день 7,5 годин російських передач чи серіалів. Це підрахували представники громадського руху «Відсіч», які запустили ініціативу «Бойкот російського кіно» з метою зменшити обсяг російського інформаційного продукту в Україні.
Фото: "Відсіч"

Фото: "Відсіч"

Нова ініціатива – це лише один із напрямів роботи «Відсічі», яка давно і системно займається бойкотом російських товарів та послуг. За їхніми словами, бойкот кіно є «чи не найважливішим», оскільки впливає на свідомість людей, пише Mediasapiens.

Метою активістів є значне обмеження обсягу російського контенту, що демонструється на українському ТБ і в кінотеатрах.

 «Цей контент переважно дуже низької якості та дуже часто містить ворожу російську пропаганду, – кажуть представники ініціативи. – Ми переконані, що засилля російських фільмів, серіалів і телепередач в Україні є цілеспрямованою російською інформаційною експансією, яку Росія розпочала давно, щоб утримати Україну в російському інформаційно-культурному полі та нав’язати українцям відповідні «цінності».

На думку організаторів бойкоту, Україна нарешті має створити власний інформаційно-культурний простір та захиститися від російського теле- й кінопродукту. Вони переконані, що російська окупація почалася не з російських військових та танків на українській землі, а із російських фільмів та серіалів на телеекранах.

Аби продемонструвати масштаби проблеми, активісти почали моніторити основні українські телеканали і заявили, що результати «приголомшливі»: виявилося, що деякі канали інколи демонструють понад 15 годин російського контенту на день.

Активісти «Відсічі» вважають, що в Україні слід запровадити квоти на теле- кінопродукцію з інших країн і поступово ці квоти зменшувати, а також запровадити квоти на українську продукцію і поступово їх збільшувати.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
23 Вересня, 2014 08:52
Патріот А в новинах розповідають які вони, ці канали, патріоти.