Український плавець побив національний рекорд у Ріо

3784 0
Чемпіон світу та Європи з плавання українець Андрій Говоров вийшов у півфінал змагань на 50 метрів вільним стилем у Ріо. Таким чином спортсмен встановив новий національний рекорд на цій дистанції.

24-річний плавець, який родом із Севастополя, подолав дистанцію за 21.49 секунди. Про це повідомляє видання «Новое время».

Андрій Говоров випередив семиразового чемпіона світу і олімпійського чемпіона Лондона-2012 Флорана Манаду. Останній показав результат у 21.72 секунди.

Третє місце посів бразилець Бруну Фратус.

Зазначимо, що результат українського спортсмена став національним рекордом на цій дистанції.

Півфінальні запливи з участю Андрія Говорова відбудуться 12 серпня о 4:00 за київським часом.

Нагадаємо, 11 серпня український гімнаст Олег Верняєв виграв «срібло» XXXI Олімпіади у Ріо-де-Жанейро.