Українці створили екологічний одноразовий посуд із крохмалю та соломи

76582 1
У рамках найбільшого європейського клінтек-конкурсу ClimateLaunchpad українська команда запропонувала проект екологічного посуду, що після використання перетворюється у добрива. Цього року конкурс відбудеться вперше в Україні.
фото: facebook.com/greencubator

фото: facebook.com/greencubator

Одна з команд, що бере участь у конкурсі від України створила дивовижний одноразовий посуд, який має не тільки вирішити проблему утилізації, але й допомогти поліпшити довкілля. Створений цей посуд з переробленої соломи та крохмалю. Тож після його використання він буде чудовим добривом для рослин.

«Це не те, що ви подумали. Це не пластик. Це крохмаль та пшенична солома, перетворені в одноразовий посуд однією з команд ‪#‎ClimateLaunchpad ‪#‎Ukraine. А після використання – це ще й добриво», – йдеться на сторінці Greencubator у facebook.

Додамо, в Україні триває найбільший європейський клінтек-конкурс ClimateLaunchpad від Climate-KIC. Мета конкурсу – прокласти швидкий  шлях від бізнес-ідей в сфері  чистих технологій до динамічних компаній, які творять низьковуглецеве майбутнє. ClimateLaunchpad шукає клінтек таланти з усієї Європи і допомагає перетворювати зелені ідеї в глобальні бізнеси. На конкурс у 2015 році було подано 738 ідей, і понад 80 з них вийшли до європейського фіналу.

Читайте також: Ініціативи Львова: замість поліетиленових пакетів – багаторазові еко-торби

Нагадаємо, нещодавно у Львові під час зустрічі «Розробка загальноміської кампанії зі зменшення генерування сміття у Львові», організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів», шукали відповідь на питання, наскільки реально відмовитися від таких пакетів у супермаркетах та чи можна їх замінити власними тарами чи еко-сумками.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
25 Жовтня, 2016 15:39
Дмитро Коли ви почнете виготовляти такий посуд? чи вже виготовляєте?