Укрпошта припиняє доставку товарів до Китаю

1702 0
Усі посилки, які прийняли до 11 лютого, доставлять, та загальні терміни доставки поштових відправлень можуть змінитися.
фото: nu.org.ua

фото: nu.org.ua

Через те, що більшість авіакомпаній значно скоротили рейси до Китаю на невизначний термін, приймати всі види відправлень до Китаю в Укрпошті теж тимчасово не будуть. Про це повідомляють на сайті Укрпошти. 

Усі посилки, які прийняли до 11 лютого, доставлять, та загальні терміни доставки поштових відправлень можуть змінитися.

Читайте також: Укрпошта застерігає про нові види шахрайства

Щодо доставки імпортних поштових відправлень з території Китаю до України, то немає жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивіз пошти з Китаю. Однак через значне скорочення авіарейсів, терміни транзиту пошти до України можуть збільшити.

Додамо, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) наразі не вводить заборон для переміщення товарів через кордони і міжнародної торгівлі через спалах коронавірусу в Китаї. Вона повідомляє про безпечність посилок. Укрпошта стежить за ситуацією і перебуває на постійному зв'язку із МОЗ та партнерами в Китаї.


...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!