Андрій Садовий зняв ролик у світшоті УКУ. Як відреагував університет

5462 0
У львівському університеті просять кандидатів у президенти уникати подібних ситуацій.
Скрін-шот із відео

Скрін-шот із відео

Український католицький університет відреагував на використання кандидатом у президенти Андрієм Садовим одягу з атрибутикою Асоціації випускників УКУ у двох відео на каналі.

«Згадану футболку пан Садовий придбав в Асоціації випускників на тих самих засадах, що й інші люди, тобто з правом вільного використання. Відповідальність за те, як людина використовує придбану річ, несе сам покупець», – йдеться у відповіді ректорату УКУ.

Читайте також: Офіційно. Мер Львова Андрій Садовий іде в президенти

У роз’яснені також подякували чинному міському голові за підтримку університету, втім зазначили, що ректорат просить всіх учасників передвиборчих перегонів «уникати ситуацій, які спонукали би ректорат УКУ знову виступати з подібним роз’ясненням» та зважати на Політику УКУ в період передвиборчих перегонів.

Додамо, що 14 лютого на офіційному Youtube-каналі Андрія Садового опублікували відео, на якому чинний керівник міста і кандидат у президенти просив у підписників допомогти вирішити проблему з собакою Йотамчиком, який гризе килим. У цьому відео Андрій Садовий з’явився у світшоті з написом Made in UCU «Асоціація випускників Українського католицького університету». За кілька днів з’явилось ще одне відео, де Андрій Садовий намагався пояснити різницю у вартості українського та польського молока. У цьому відео він також був одягнений у світшот УКУ.

Вікторія Ейсмунт

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!