Усі медзаклади Львова зареєструвались у системі e-Health

1898 0
У МОЗ анонсують старт підписання декларацій з лікарями у Львові, однак напередодні процес перенесли до залагодження юридичних нюансів.
Фото: i2.wp.com

Фото: i2.wp.com

Усі медичні заклади Львова приєдналися до системи «Електронне здоров’я». Про це на своїй сторінці у Twitter повідомила в. о. керівниці Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Щойно завершила розмову з начальником управління охорони здоров‘я міста Львів Володимиром Зубом: заклади міста зареєструвалися в системі e-Health, лікарі готові і від сьогодні починають підписувати декларації з пацієнтами», — написала Супрун.

Читайте також: Як підписати декларацію з лікарем. Покрокова інструкція

Кампанія з підписання декларацій із лікарями стартувала в Україні з 2 квітня. Однак у Львові перенесли підписання декларацій через відсутність документів, що регламентують роботу e-Health.

За словами Володимира Зуба, процес іде повільно, бо йдеться про надійне збереження персональних даних мешканців Львова, а на сьогодні немає жодного юридичного документу, який би дав головному лікарю гарантію, що всі дані, зібрані від пацієнтів, будуть надійно захищені.

Tvoemisto.tv звернулося в управління охорони здоров’я за роз’ясненнями, чи можуть львів'яни підписувати декларації від сьогодні, чи вже після свят.
 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар