В електротранспорті Львова планують вимірювати пасажиропотік

2465 0
ЛКП «Львівелектротранс» встановить спеціальне обладнання для підрахунку пасажиропотоку.
фото: lviv1256.com

фото: lviv1256.com

У трамваях і тролейбусах Львова почали встановлювати спеціальне обладнання, яке обраховуватиме пасажиропотік. Про це Tvoemisto.tv повідомив Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

«Хочемо знати кількість пасажирів на кожному маршруті. Сьогодні є технології, які дозволяють обрахувати. Однак, це дуже дорого. Поки що ми робимо це в експериментальному режимі на кількох маршрутах. Зараз проводяться здебільшого підготовчі роботи, які дозволять провести заміри. Обладнання встановили на одному тролейбусі і одному трамваї. Робота поки що не є системною, тож деталі оприлюднимо згодом», – зазначив Іван Бондар і додав, що запустити повномасштабне вимірювання пасажиропотоку в електротранспорті планують ще до кінця цього року.

Читайте також: Щоб трамваї не возили повітря. Як визначають доцільність транспортних проектів у Львові. Візуалізація

Нагадаємо, анонсоване дослідження пасажиропотоку в громадському транспорті Львова так і не відбулося. Воно почалося 19 червня і мало тривати тиждень силами працівників управління та студентів-волонтерів. Проте, студентів зголосилося занадто мало, що в кінцевому результаті не дозволило провести підрахунок.

Юлія Сабадишина

 

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар