В Україні запрацювала інтерактивна мапа усіх легальних автобусних маршрутів

994 0
За її допомогою можна відстежити рух та дізнатись інформацію про перевізників на міжобласних та міжнародних маршрутах.
Фото: Міністерство інфраструктури

Фото: Міністерство інфраструктури

Учора, 9 квітня, Міністерство інфраструктури презентувало першу інтерактивну мапу автобусних маршрутів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

«Сервіс не тільки показує автобусні маршрути та розклад руху, а й також дозволяє пасажирам отримати детальну інформацію щодо перевізників: хто обслуговує маршрути, яким автопарком володіє перевізник, термін дії дозволу на перевезення. Люди отримують змогу спокійно спланувати свою подорож», − каже міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Читайте також: Місія здійснена. Як поліпшити автобусні перевезення у Львові

Щодо автобусних перевезень в Україні, то за словами міністра, 30-40% перевізників працюють в тіні.  І інтерактивна мапа має сприяти детінізації українського ринку автобусних перевезень. Також цьому мають сприяти інші е-сервіси: електронний кабінет перевізника, онлайн-реєстр всіх ліцензій.

Над проектом Міністерство працювало спільно з USAID/UK aid.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!