В Україні запрацював адаптивний карантин. Сьогодні у Львові вирішать, чи послабити обмеження

6040 0
Послаблення стосуватимуться відновлення роботи громадського транспорту, дитсадків, спортивних закладів тощо.
Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Із 22 травня в Україні запроваджують адаптивний карантин, що триватиме до 22 червня. Це означає, що області та міста тепер самостійно вирішуватимуть, послаблювати чи посилювати карантин, залежно від епідситуації.

Читайте також: Перукарям могли дозволити стригти людей на вулиці. Галина Слічна про нові правила і перевірки у Львові

Учора, 21 травня, уряд опублікував постанову, за якою послабити карантин можуть, якщо у регіоні за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків Covid-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, становить менше 50%.

Раніше керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна розповіла Tvoemisto.tv, що поки що Львів не підпадає під усі критерії уряду щодо послаблення карантину, але остаточне рішення прийматимуть на засіданні комісії ТЕБ і НС.

Як уточнили Tvoemisto.tv в пресслужбі ЛМР, міська комісія ТЕБ і НС засідатиме після того, як уряд опублікує постанову, що він зробив учора ввечері. 

Читайте також: Запам’ятайте це, якщо вже зібралися на шашлик, у спортзал чи Карпати

Нагадаємо, що карантин в Україні через пандемію Covid-19 запровадили 12 березня. 11 травня карантин послабили, зокрема у Львові дозволили відкрити парки, сквери та літні майданчики ресторанів. А з 12 травня відкрили перукарні та салони краси. 15 травня в місті дозволили роботу візових центрів та магазинів з одягом, білизною, взуттям, а також продовольчих ринків.

Додамо, що у МОЗ назвали етапи та критерії виходу з карантину, а наступні послаблення заплановані на 22 травня, 1, 10 і 21 червня. Послаблення стосуватимуться відновлення роботи громадського транспорту, дитсадків, спортивних закладів тощо.


Читайте також: