В Україні змінили правила техогляду для авто. Роз’яснення

3733 0
Техогляд відновили з 2019 року, і він поширюється на певні категорії авто.
Фото: Народна правда

Фото: Народна правда

Із 1 травня в Україні змінюють формат документу, що підтверджує проходження технічного контролю авто. Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Читайте також: Українські водії зможуть оплачувати штрафи онлайн

Відповідно до постанови Кабміну від 23 січня, паперовий протокол видаватимуть разом із самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Власник або водій авто має закріпити її у правій верхній частині вітрового скла з внутрішнього боку.

Протокол старого зразка, який видали до 1 травня 2019 року, можна буде використовувати до закінчення терміну його дії. У МВС вважають, що нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів контролю. Також незабаром інформацію з мітки поліцейські зможуть зчитувати за допомогою спеціального устаткування.

Читайте також: Сервісні центри МВС готові цілодобово реєструвати «євробляхи»

Додамо, що цього року відновили обов’язковий техогляд для авто, який скасували 2011 року. Згідно з угодою про асоціацію з Європейським Союзом, техогляд поширюється на легкові комерційні авто, вантажні автомобілі та причепи до них, таксі, автобуси і транспортні засоби, які перевозять небезпечні вантажі. Адреси місць, де можна пройти техогляд, можна переглянути на карті.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар