Вартість проїзду в електротранспорті Львова може зрости до 5 гривень

2270 0
Підвищення тарифу мають винести на затвердження виконкому.

Сьогодні, 12 березня, громадська рада при управлінні транспорту підтримала запропоноване ЛКП «Львівелектротранс» підвищення тарифів на проїзд в електротранспорті до 5 гривень. 

За словами представника підприємства В’ячеслава Кокошка, збитки підприємства за минулий рік сягнули 158 млн грн за рахунок підвищення цін на електроенергію, запчастини та зростання мінімальної зарплатні. Обґрунтованою є вартість 5,51 грн, проте, на його думку, виконком ЛМР затвердить тариф на рівні 5 гривень. Також він повідомив, що підприємство пропонує встановити вартість місячних проїзних карток 160 гривень (80 гривень – для пільгових категорій громадян).

За словами Кокошка, така вартість місячної картки має стимулювати до їх купівлі пасажирів, які регулярно користуються електранспортом. «Від 40 поїздок на місяць вартість однієї поїздки становитиме 4 грн або менше. Ми хочемо стимулювати львів'ян купувати картки», – наголосив він.

Читайте також: Повези мене туди, де асфальту нема. Чому Львів купує старенькі трамваї

Натомість голова Громадської ради Святослав Товстига запропнував підтримати тариф у 5 гривень, однак за умови, що місячні проїзні картки не подорожчають. Найого думку, таким чином міська влада і підприємство ще більше стимулюватиме активних пасажирів купувати місячні проїздні картки.

Своє рішення рада скерує до Львівської міської ради в рамках громадського обговорення, що триває до 14 березня. Питання про зміну тарифу мають винести на затвердження виконкому – найімовірніше, наприкінці березня.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2017 року проїзд в електротранспорті Львова коштує 3 гривні.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!