На площі Соборній облаштували новий пішохідний перехід. Фото

2080 0
Неподалік нового переходу вже є один, що сполучає площу Соборну з протилежною стороною вулиці Франка.
Фото: Анна Журба

Фото: Анна Журба

На початку вулиці Івана Франка у Львові, від площі Соборної до вул. Пекарської нанесли додаткову розмітку пішохідного переходу. Роботи виконували на замовлення Галицької районної адміністрації, розповів у коментарі Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

«Галицька райадміністрація виконувала рішення, яке раніше прийняли на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху, оскільки вона там була необхідна»— повідомив Олексій Хміль, посилаючись на керівника відділу «Інститут стійких транспортних систем» ЛКП «Львівавтодор» Ігоря Могилу, який є членом цієї комісії.

Крім цього, дорожню розмітку пішохідного переходу нанесли й на місці, де пролягають трамвайні колії кільця на пл. Соборній.

Читайте також: Півжиття в заторах. Як зробити центр Львова вільним для проїзду

Додамо, що з проханням облаштувати додатковий перехід до вул. Пекарської з площі Соборної до комісії з безпеки руху звернулася Галицька РА. Комісія ухвалила рішення ще торік у грудні в межах реорганізації пішохідного руху на пл. Соборній. Крім цього, тоді ж вирішили змістити зупинку громадського транспорту проти руху на необхідну відстань, продовжити турнікетне огородження на вул. Винниченка, перенести огорожу всередині кривої та демонтувати турнікет перед посадковим майданчиком після кривої.

Вікторія Ейсмунт

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар