Школи Львова закривають на карантин

29009 0
На сьогодні у школах міста через хворобу відсутні 27% учнів.
фото: ua-reporter.com

фото: ua-reporter.com

Сьогодні, 19 грудня, о 14:30 год. відбулося позачергове засідання міської комісії з техногенної небезпеки та надзвичайних ситуацій, де прийнято рішення щодо тимчасового призупинення навчання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста Львова. Отже, від завтра, 20 грудня, до п’ятниці, 23 грудня, у школах призупинено навчання.

«Ми припиняємо навчання на 4 дні, у зв’язку з тим, що кількість учнів, які відсутні у школах через хворобу, постійно зростає і на сьогодні вона становить 27%.

В п’ятницю ми будемо мати інформацію від Державного лабораторного центру і будемо приймати подальші рішення, чи відновлювати навчання, чи навчання буде ще припинено на декілька днів

У випадку, якщо обмеження відбудуться лише тими 4-ма днями, то, я думаю, що ми зможемо вийти із ситуації, шляхом ущільнення матеріалу. Якщо припинення навчання буде ще на декілька днів, то тоді ми будемо думати про те, яким чином зменшити канікули», – зазначила Зоряна Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР.

Додамо, що зимові канікули планово мають розпочатися 31 грудня і будуть тривати до 20 січня.

«За минулий тиждень зафіксовано 8548 випадків захворювань на ГРЗ і понад 5 тис з них стосуються захворювань у дітей. Відтак, інтенсивний показник складає 1119 на 100 тис населення при епідпорозі 646, що майже вдвічі перевищує епідпоріг по розрахунках. Можна було б допустити продовження навчального процесу, але, враховуючи велику кількість відсутніх дітей, комісією прийнято рішення, щоб припинити навчання в школах, з метою розірвання ланцюга. Якби були морози, то при такій температурі вірус не функціонує. Але погода +1-1, вологість висока, в таких умовах вірус функціонує дуже добре. Тому прийнято рішення, щоб зменшити можливість інфікування в організованих колективах. Тому дітям треба бути вдома, якщо виходять на вулицю, їх треба тепло одягати, ноги мають бути в теплі, треба частіше мити руки», – зазначив Володимир Зуб, начальник міського управління охорони здоров’я.

За інформацією управління охорони здоров’я ЛМР, інтенсивний показник захворюваності становить 1191,1 на 100 тис. населення при епідпорозі 646,84 на 100 тис. населення.

Як зазначено у листі завідувача управління міського відділу державної установи «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», за підсумками проведеного моніторингу захворюваності на ГРВІ та грип серед населення м. Львова за 50 тиждень 2016 р. спостерігається значний ріст захворюваності гострими респіраторними вірусними захворюваннями. Зареєстровано 8948 (в т. ч. 31 випадок грипу) випадків, що на 34,3% більше, у порівнянні з минулим тижнем. Відповідно до моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ спостерігається активізація епідпроцесу серед дітей до 17 років (61,3%).

Читайте також: Як ефективно лікувати грип. Інфографіка від МОЗ

 


Читайте також: