Власника МАФу на Чорновола оштрафували за незаконне розширення

1087 0
Власник на виїзну нараду не прийшов.
google maps

google maps

Власника МАФу на на пр. Чорновола, 57 оштрафували за незаконне розширення. Він захопив ділянку у понад 120 м замість 56 м, що згідно з документами перспективної схеми розміщення МАФів. Про це на сторінці у Фейсбуку повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Державна архітектурно-будівельна інспекція двійчі накладала штаф: спершу за відсутність дозволів на роботи, потім – за відсутність проєкту, за яким проводять роботи. Оскільки роботи веде фізична особа, то розмір штрафу становив 850 грн і 8 тис. грн відповідно.

«Сьогодні, 4 грудня, власник МАФу (Західуніверсал плюс) на виїзну нараду не прийшов. Роботи на об’єкті теж не проводять. Проте, якщо працівники продовжать роботи завтра, ДАБІ, згідно з законом, знову буде накладати штраф (відсутність будь-яких документів на роботи)», - йдеться в повідомленні. 

Також власника попередили про вимогу демонтажу незаконної конструкції та огорожі. Згідно з законом, Львівська міська рада вживатиме всіх необхідних заходів. Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар