ВООЗ скликала надзвичайний комітет щодо коронавірусу. Результати засідання

2125 0
У деяких країнах, які дуже постраждали від пандемії, спостерігаються повторні сплески, але в той же час іншим вдається брати захворюваність під контроль.
Фото: Freepik

Фото: Freepik

Більшість людей залишаються уразливими перед коронавірусом навіть в регіонах, де вже були сильні спалахи Covid-19, відзначає глава ВООЗ Тедрос Геберйесус. Про це повідомляє Ліга.

Світова спільнота досягла прогресу в розробці вакцини проти коронавірусної інфекції, однак, поки ефективного засобу проти патогена ще немає, варто продовжувати тактику стримування пандемії. До таких висновків дійшов надзвичайний комітет Всесвітньої організації охорони здоров'я на своєму засіданні.

Читайте також: У США починають випробування вакцини від COVID-19 на людях

«Ряд вакцин наразі є на третьому етапі клінічних випробувань, і ми всі сподіваємося отримати ефективні вакцини, які можуть запобігти зараженню людей», – каже він.

За його словами, в деяких країнах, які дуже постраждали від пандемії, спостерігаються повторні сплески інфекції, але в той же час іншим вдається брати захворюваність під контроль.

Він застеріг від поспішного скасування карантину і закликав підтримувати систему охорони здоров'я. Влада, на його думку,  повинна забезпечувати тестування, ізоляцію і лікування інфікованих, а також виявлення їхніх контактів. Люди – дотримуватися дистанції, носити маску, регулярно мити руки..


ТЕГИ: ВООЗ

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!