Усе, що треба знати про перший рейс трамвая на Сихів

31678 0
Львів’яни можуть користуватися трамваєм №8 із 17 листопада.
фото: dyvys.info

фото: dyvys.info

Попри складні погодні умови, у ЛКП «Львівелектротранс» повідомили, що обкатка трамвайної лінії на Сихів відбувається відповідно до розробленого плану. Зокрема у понеділок, 14 листопада, на новій лінії «спробував сили» трамвай «Електрон».

фото: alex-shutyuk.livejournal.com

Офіційне відкриття трамвайної лінії на Сихів відбудеться, як і було заплановано, 17 листопада о 12:30 на розворотному кільці біля кінотеатру ім. Довженка. Після завершення церемонії офіційного відкриття, приблизно о 13:30 розпочнеться рух трамваїв із пасажирами за новим маршрутом №8 з Сихова до площі Соборної.

Читайте також: У Львові випробовують трамвай на Сихів. Перші фото

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, інтервал руху маршруту №8 «площа Соборна – кінотеатр ім. О. Довженка» складатиме 5-6 хв. На маршруті курсуватиме 10 трамваїв.

Із п’ятниці, 18 листопада, перше відправлення із площі Соборної відбуватиметься о 6:10, останнє – 23:27. А від кінотеатру ім. О. Довженка перший трамвай відправлятиметься о 6:32, останній – о 23:48.

Нагадаємо, у день відкриття колії водії трамваїв продаватимуть акційні квитки лімітованої серії, компостувати які не потрібно. Всі власники акційних квитків  стануть учасниками акції «Я люблю трамвай». Переможців цієї акції буде визначено за номерами акційних квиточків, вони отримають у подарунок від ЛКП «Львівелектротранс» місячні проїзні картки на грудень 2016 року, а також брошури про історію львівського трамвая.

Читайте також: «Трамвай на Сихів» матиме два маршрути: до центру і до вокзалу

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар