Вулицю Курмановича у Львові відремонтують за 86 млн гривень

1724 0
Роботи планують розпочати вже восени.
Фото: Святослав Товстига

Фото: Святослав Товстига

Вулицю Курмановича на ділянці від П'ясецького до Данила Апостола відремонтують за понад 86 млн гривень. Відповідний тендер на сайті публічних закупівель Prozorro оголосив департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Читайте також: Як планують змінити вулицю Віденську у Львові. Візуалізація

Згідно з технічним завданням, підрядник має провести демонтажні роботи, замінити дорожнє покриття, облаштувати комунікації, встановити дорожні знаки й огородження та нанести розмітку. Крім цього, вздовж вулиці планують висадити понад дві тисячі кущів, саджанців та дерев.

Завершити капітальний ремонт вулиці мають до кінця наступного року. Як пояснила під час засідання виконавчого комітету ЛМР 19 липня заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк, цією вулицею перевізник сміття «Аве Львів» звозив на перевантажувальну станцію на Північній відходи. Дозвіл користуватися станцією перевізнику надали лише до вересня, після чого, вулицю планують закрити на ремонт.

Читайте також: На Сихові планують збудувати нову вулицю

Додамо, що цього року на ремонт вулиці Курмановича у Бюджеті розвитку закладали 2 млн гривень. Навесні активісти зареєстрували петицію з вимогою відремонтувати вулицю в Залізничному районі Львова, яка зможе розвантажити в час пік вулицю Городоцьку.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар