Як розважити дитину вдома під час карантину: 10 ідей

2973 0
Для того, аби діти не сиділи увесь час перед екранами телевізорів та проводили дозвілля з користю, Tvoemisto.tv пропонує кілька ідей, які перетворять термін дії карантину на веселощі вдома.
фото: Mynizhyn.com

фото: Mynizhyn.com

Домашній театр

 Фото: crafthubs.com

Можна влаштувати домашній театр. Варіантів багато – розіграти казку, виконати пісню, продекламувати вірш. Цікавим для дітей буде також театр тіней. Для цього необхідно встановити настільну лампу біля стіни і пальцями показувати фігури тварин.      

Ведення щоденника

Фото: balachky.org

Психологи довели, що ведення щоденника з раннього шкільного віку розвиває пам'ять, здатність чітко висловлюватися. Якщо дитина матиме гарний незвичайний блокнот та ручку, то вона з задоволенням буде описувати все, що відбулося за день.    

Головоломки

Фото: abetka-logopedka.org

Логічні задачі, кросворди, завдання не тільки розвивають вміння довго концентруватися на одному предметі, але і вчать досягати бажаного.

Рукоділля

Фото: ivona.bigmir.net

Вибір подібних занять повністю залежить від вподобань сім’ї і дитини. Це може бути вишивання, виготовлення свічок, аплікації, конструювання тощо.

Настільні ігри

Фото: 444emarket.com

Серед різноманіття настільних ігор можна обрати одну, яка відповідатиме віку дитини, її інтересам, кількості учасників тощо. Деякі розвивають логічне мислення (стратегії), деякі несуть пізнавальну (вікторини) або розважальну функції. У будь-якому випадку, яку гру б не обрали, вона має всі шанси перетворити звичайний день у цікаву забаву.  

Пазли

Фото: childventures.ca

З однієї сторони пазли теж можна віднести до настільних ігор, з іншої – вони настільки своєрідні, що варто виділити в окремий пункт. Взимку це ідеальний варіант для проведення часу вдома. Батьки можуть допомагати дітям збирати елементи в одну картину, або ж запропонувати школярам самим це зробити. Варто подбати, щоб пазли були різного рівня складності.

Читання книг

Фото: hovrashok.com.ua

Це корисне заняття як для батьків, так і для дітей. Улюблені казки та оповідання піднімуть настрій, занурять у світ пригод.  Якщо буде натхнення, то можна, просто розглядаючи картинки, придумати свою історію.

Розвиваючі заняття

Фото: ngu.gov.ua

До цієї категорії можна віднести розмальовки, ліплення з пластиліну. Звичайно ж, такий вид діяльності сприяє розвитку творчих здібностей.

Фотоколаж

Фото: khar-hiv.info

Так як наближаються свята, то разом з дітьми можна зробити своєрідний підсумок року. Вибрати фото, на яких зображено найщасливіші моменти за останній час і змайструвати колаж. Або ж зробити рідним подарунок за допомогою цієї техніки. 

Хатні справи

Фото: women-journal.com

У цій справі головне завдання батьків – заохотити дітей допомагати. Можна у формі гри прибрати у кімнаті, або ж за миття посуду чи приготування вечері надати бонуси, а в кінці дня їх підрахувати. Відповідно за це отримати приз. 

Нагадаємо, від 20 грудня у Львові призупинили навчання у школах. Садочки працюють у звичному режимі.

За інформацією: www.kidmade.com.uasocium.org.ua.

Підготувала Оксана Козачок

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів
за підтримки міжнародного медіа-проекту MyMedia


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар