Як у Львові працює Майстерня мрій. Відеоісторія

1702 0
В унікальному соціальному підприємстві працюють люди з ментальними порушеннями, які виготовляють понад десять видів трав’яних чаїв.
фото: Львівська газета

фото: Львівська газета

«Майстерня мрій» – унікальне соціальне підприємство у Львові. Вже понад рік тут працюють люди з ментальними порушеннями. Власноруч вони виготовляють понад десять видів трав'яних чаїв. За виручені від продажу гроші «майстерняни» фінансують Центр денного перебування на Кирилівській, де й проводять більшість вільного часу. Крім виготовлення чаю, тут вони займаються малюванням, валянням шерстяних виробів, вчаться готувати, прибирати і доглядати за собою.

Засновниця майстерні, у минулому програмістка Анна Іванічева каже, що тут здійснилися не лише мрії особливих людей, а й її також.

Читайте також: Будинок без фундаменту. Як стартувала інклюзивна освіта у Львові

«Я завжди хотіла рятувати світ. Мріяла навіть поїхати допомагати дітям в Африку. Але з часом я знайшла свою Африку тут. Раніше я думала, що в Україні непотрібно нікому допомагати, але виявилось, що в нас дуже багато потребуючих людей. Деколи мені здається, що це навіть не я їм допомагаю, а вони мені», – розповіла Анна.

Кілька років тому дівчина проміняла перспективну роботу, матеріальне благополуччя на неприбуткову громадську діяльність. Тепер увесь свій час вона присвячує розвитку «Майстерні». Утім, це лише початок, каже Анна. Найбільше вона мріє про те, щоб аналогічні майстерні з’явилася по всій Україні у маленьких містечках і селах, де особливими людьми взагалі ніхто не опікується. Водночас вона сподівається, що це допоможе забезпечити роботою і подолати стигму серед тамтешніх жителів. Більше про «Майстерню мрій» дивіться у відеоісторії Romb.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар