У Львові відкрили японський завод "Фуджікура". Фото. Відео

16612 0
Сьогодні, 14 квітня, у Львові офіційно відкрили завод ТОВ «Фуджікура аутомотів Україна Львів». На відкриття нового виробництва прибули Президент України Петро Порошенко та Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі.
Фото: facebook.com/ Олександр Ганущин

Фото: facebook.com/ Олександр Ганущин

Завод знаходиться на одразу за Львовом, у селі Підрясне. Поки що тут працевлаштовано 550 осіб. Інвестор обіцяє, що невдовзі їх має бути близько трьох тисяч осіб.

На відкриття заводу прибув і Президент України Петро Порошенко. Він взяв участь у символічному запуску виробничої лінії, ознайомився із виробничими потужностями та поспілкувався із працівниками підприємства. На церемонії також були присутні генеральний директор компанії «Фуджікура» Хорхе Гарсіа та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

Нагадаємо, що японська компанія «Fujikura» побудувала завод, який вироблятиме електричне устаткування для автомобілів. За останні роки це є однією із найбільших інвестицій в області. Реалізація проекту дозволить залучити близько 20-ти млн євро.

Читайте також: Львів’ян запрошують на роботу у японську компанію «Фуджікура»

Довідка. Компанія «Фуджікура» була заснована в Японії 130 років тому і налічує більш ніж 50 тис. працівників по всьому світу. Одним із напрямків діяльності компанії є виробництво кабельних мереж для європейських автовиробників згідно із стандартами в даній галузі.

Опублікував Ігор Саджениця
Фото з офіційного сайту Президента

 


Читайте також: